Wpis powstał dzięki współpracy z:

Ryan Reynolds dzieli jajko wielkanocne Indiana Jones w Deadpool 2, którego nikt nie zauważył.

Indiana Jones Easter Egg Hiding in Deadpool 2 Pointed Out by Ryan Reynolds

Ryan Reynolds dzieli jajko wielkanocne Indiana Jones w Deadpool 2, którego nikt nie zauważył.

Ryan Reynolds dzieli jajko wielkanocne Indiana Jones w Deadpool 2, którego nikt nie zauważył. >

Ryan Reynolds był ostatnio w podróży z nostalgią za filmem Deadpool 2 z 2018 roku. Po tym, jak udostępnił swoje zdjęcie z Bradem Pittem z planów filmowych, Reynolds zabrał się również do historii na Instagramie, aby odsłonić pisankę nawiązującą do Indiany Jonesa w Deadpool 2.

Na początku filmu, my zobacz Deadpool biegnącą dziko ulicą, ścigany przez wściekły tłum i krzyczącą na swojego osobistego taksówkarza Dopindera (Karan Soni), aby uruchomić samochód. Sposób, w jaki kręcono całą sekwencję, jest ściśle zgodny ze sceną w filmie Raiders of the Lost Ark z 1981 roku, w którym Harrison Ford widzi Indiany Jonesa uciekającego przed grupą amazońskich wojowników, krzyczącą do swojego pilota Jocka (Fred Sorenson) silniki samolotu.

Co ciekawe, nie był to jedyny raz, gdy film Marvela nawiązywał do jednej z przygód Jonesa. W pierwszym filmie Strażnicy Galaktyki Peter Quill aka Star-Lord dostaje scenę wprowadzającą, w której pokazano, jak włamuje się do starożytnej świątyni na obcym świecie w podobny sposób, jak kiedyś Indiana Jones.

Mówi wiele o trwałej popularności świata Indiany Jonesa, że ​​jego filmy wciąż pojawiają się po dekadach po ich premierze. Wybitny archeolog został niedawno uznany za największego bohatera filmowego wszechczasów w ankiecie Empire Magazine, więc jasne jest, że pozostaje ulubieńcem publiczności, bez względu na to, ilu wzmocnionych superbohaterów rozsypało krajobraz. Z kolei seria Indiana Jones nie jest powyżej wzięcia kilku wskazówek od Marvela. W poprzednim wywiadzie Harrison Ford mówił o nakręceniu nowego filmu Indiany Jonesa i odczuwał chęć zapewnienia, że ​​jakość nadchodzącego filmu jest równa temu, co znajduje się w MCU. Jeśli chodzi o filmy Deadpool, Indiana Jones jest daleka od jedynej wspomnianej serii. Seria zawsze była wszechstronna, jeśli chodzi o odniesienia do popkultury. Zdolności bohatera do pokonania czwartej ściany pozwoliły Ryanowi Reynoldsowi z Deadpool odwoływać się do komiksów Marvela, MCU, filmów Foxa X-Men, a nawet DCEU.

Teraz, gdy kontrolowana jest seria Deadpool przez Disneya, ciekawie będzie zobaczyć, jak Mysz Imperium radzi sobie z jednym z najbardziej obrzydliwych i agresywnych super-antybohaterów oraz czy fani zobaczą Deadpool 3, który trzyma się wrażliwości R poprzednicy, mimo że są oficjalną częścią MCU. To udostępnił Ryan Reynolds na Instagramie.

Tytuł oryginalny: Indiana Jones Easter Egg Hiding in Deadpool 2 Pointed Out by Ryan Reynolds
Źródło: movieweb

Share on facebook
Facebook
Share on google
Google+
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on pinterest
Pinterest

Serdecznie polecamy nasze zaprzyjaźnione serwisy: