Wpis powstał dzięki współpracy z:

X-Men po raz pierwszy trafił do kin 20 lat temu, a aktor Wolverine Hugh Jackman udostępnił film zza kulis.

Hugh Jackman życzy X-Menom szczęśliwej 20-lecia dzięki filmowi Wolverine Throwback

X-Men po raz pierwszy trafił do kin 20 lat temu, a aktor Wolverine Hugh Jackman udostępnił film zza kulis.

X-Men po raz pierwszy trafił do kin 20 lat temu, a aktor Wolverine, Hugh Jackman, udostępnił wideo zza kulis z zestawu.

X-Men kończy dziś 20 lat, a Hugh Jackman świętował trochę czasu. Może trudno w to uwierzyć, ale oryginalny film akcji z kultowymi mutantami Marvela pojawił się dwie dekady temu. Na cześć tej okazji Jackman udostępnił nowe, beztroskie wideo z zestawu z aktorem, który grał przeciwko zabawce Wolverine.

Hugh Jackman zabrał na Twittera, aby udostępnić wideo. Widzi go na planie, bez koszuli, szykującego się do kręcenia. Ktoś, kto również trzyma kamerę, wymyśla zabawkę Wolverine, która ma poruszające się ramiona, dźgając jego charakterystyczne pazury. Następnie Jackman walczy z zabawką, dobrze się bawiąc za kulisami. Jackman dostarczył podpis z filmem opowiadającym o nadgorliwej obietnicy złożonej przez niego roli, która zmieniła jego karierę. Oto, co miał do powiedzenia. Przed X-Menem Hugh Jackman był czynnym aktorem, ale z pewnością nie był znanym nazwiskiem. Wolverine był niezwykle popularną postacią na stronach Marvel Comics, ale w tamtych czasach filmy z komiksami nie były już takimi, jakimi są dzisiaj. Nie byłoby tak samo, jak gdyby aktor zagrał dzisiaj stosunkowo ważną rolę w filmie o superbohaterach. Te adaptacje nie były ogólnie traktowane poważnie przed 2000 rokiem. Blade pomógł to zmienić kilka lat wcześniej dla Marvela, ale to X-Men naprawdę pomógł zmienić kształt tej rozmowy w głównym nurcie. Dało też Jackmanowi rolę życia.

W kolejnych latach Wolverine pojawił się w serii kontynuacji i spin-offów, a Hugh Jackman grał tę rolę przez prawie dwie dekady. Aktor zawiesił pazury na dobre po Loganie z 2017 roku. Film wyreżyserowany przez Jamesa Mangolda zabrał serię na terytorium z oceną R i zdobył nominację do Oscara. Nakłada imponującą czapkę na jedną z najlepszych akcji każdego aktora w roli. Ale wszystko zaczęło się 20 lat temu, kiedy Fox rzucił kostką na mutantów Marvela. Opłaciło się to w znaczący sposób, torując drogę do franczyzy, która zarobiła ponad 6 miliardów dolarów w globalnej kasie. Ale wszystkie dobre rzeczy muszą się skończyć. Disney kupił większość Foxa w zeszłym roku w ramach ogromnej oferty obejmującej prawa do X-Menów i Fantastycznej Czwórki. Oznacza to, że Marvel Studios kontroluje teraz postacie, które zostaną ponownie uruchomione w Marvel Cinematic Universe. Chociaż ujawniono kilka konkretnych szczegółów, oznacza to, że w niezbyt odległej przyszłości będziemy musieli zaakceptować nowego aktora jako Wolverine. To niewątpliwie będzie trudne. Koniecznie sprawdź wideo z Twittera Hugh Jackmana.

Tytuł oryginalny: Hugh Jackman Wishes X-Men a Happy 20th Anniversary with Wolverine Throwback Video
Źródło: movieweb

Share on facebook
Facebook
Share on google
Google+
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on pinterest
Pinterest

Serdecznie polecamy nasze zaprzyjaźnione serwisy: