Wpis powstał dzięki współpracy z:

LEGO i Nintendo nawiązały współpracę w celu stworzenia ogromnego zestawu NES na 2600 elementów, który odtwarza grę Super Mario Bros.

LEGO prezentuje niesamowitą replikę zestawu NES w komplecie z Mario i telewizorem

LEGO i Nintendo nawiązały współpracę w celu stworzenia ogromnego zestawu NES na 2600 elementów, który odtwarza grę Super Mario Bros.

LEGO i Nintendo nawiązały współpracę w celu stworzenia ogromnego zestawu 2600 elementów NES, który odtwarza w Super Mario Bros. >

LEGO nawiązało współpracę z Nintendo w celu stworzenia nowego zestawu, który odtwarza oryginalny NES . Po pierwszej złośliwości ujawnienia w mediach społecznościowych LEGO oficjalnie zaprezentowało zestaw Nintendo Entertainment System. Ten masywny 2600-częściowy zestaw jest częścią linii Super Mario firmy produkującej zabawki. Aby podkreślić ten punkt, replika NES jest wyposażona w telewizor, który odtwarza grę w oryginalną grę wideo Super Mario Bros..

Zestaw został wydany na cześć 35. rocznicy wydania NES. Konsola była kamieniem milowym w historii branży, która stanowiła punkt zwrotny w grach domowych. Zaowocowało to masą klasycznych tytułów i franczyz, które do dziś są mocne. Maarten Simons, Creative Lead w LEGO Nintendo Entertainment System w Grupie LEGO, miał to do powiedzenia w oświadczeniu.

Wydano wideo, które szczegółowo prezentuje system LEGO NES i jest dość imponujące. Konsola wygląda idealnie obrazowo z niezwykłymi szczegółami. Posiada nawet kontroler plug-in i ładowalną kasetę do gry. Jest również wyposażony w telewizor z sekwencją Super Mario Bros. Naprawdę niezwykłe jest to, że wszystko działa. Wszystko wygląda na to, że zostało zgrane bezpośrednio z salonu w 1985 roku. Film pokazuje również, że zestaw NES będzie kompatybilny z Mario z innych nadchodzących wydań LEGO. Mario można podłączyć do górnej części telewizora, co dodaje kolejną warstwę interakcji. Zestaw zawiera 2646 elementów i jest zalecany dla osób w wieku 18 lat i starszych.

Przełomowy moment w historii gier, NES pomógł przywrócić przemysł po katastrofie w 1983 roku. NES pozostaje jednym z najlepiej sprzedające się konsole do gier w historii, sprzedając zaledwie 62 miliony sztuk. Nowa wersja konsoli z fabrycznie załadowanymi grami, NES Classic Edition, została wydana w 2016 roku.

System rozrywki LEGO Nintendo zostanie uruchomiony 1 sierpnia, czyli tego samego dnia, co inne Super Mario zestawy. Sprzedaje za 229,99 USD. Zamówienia w przedsprzedaży jeszcze nie są dostępne, ale zestaw można dodać do listy życzeń, przechodząc do witryny LEGO.com. Koniecznie sprawdź sam LEGO NES w nowo wydanym wideo i zdjęciach.

Tytuł oryginalny: LEGO Unveils Incredible NES Set Replica Complete with Mario and a TV
Źródło: movieweb

Share on facebook
Facebook
Share on google
Google+
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on pinterest
Pinterest

Serdecznie polecamy nasze zaprzyjaźnione serwisy: