Wpis powstał dzięki współpracy z:

British director Paul W.S. Anderson turned the hit video game franchise Resident Evil into a long-running film series in the early 2000s, and hes set to do the same thing again with another property owned by Japanese publisher Capcom. As its name implies, Monster Hunter is a sprawling fantasy game that involves protecting townsfolk from marauding creatures.

Monster Hunter Movie: data premiery, obsada, aktualności i zdjęcia

British director Paul W.S. Anderson turned the hit video game franchise Resident Evil into a long-running film series in the early 2000s, and hes set to do the same thing again with another property owned by Japanese publisher Capcom. As its name implies, Monster Hunter is a sprawling fantasy game that involves protecting townsfolk from marauding creatures.

Brytyjski reżyser Paul W.S. Anderson przekształcił popularną serię gier wideo Resident Evil w długotrwałą serię filmów na początku 2000 roku i zamierza zrobić to samo ponownie z inną własnością należącą do japońskiego wydawcy Capcom.

Jak sama nazwa wskazuje, Monster Hunter to rozległa gra fantasy, która polega na ochronie mieszkańców przed plądrującymi stworzeniami. Jest to więc logiczna karma dla energetycznego filmu z efektami specjalnymi – coś, w co Anderson handluje od kilku lat. Podobnie jak ostatnia adaptacja Resident Evil, Monster Hunter Andersona kręci filmy w Południowej Afryce, przy budżecie ustalonym na umiarkowane 60 milionów dolarów.

Projekt jest finansowany przez koalicję firm, w tym Constantin Films i kilka strojów w Chinach i Japonii. Nic dziwnego, że będzie to pierwszy z serii filmów, jeśli odniesie sukces.

Seria Resident Evil nigdy nie była czymś, co nazwałbyś krytycznym kochaniem, ale zrodziła nie mniej niż siedem filmów i nagrała ponad miliard dolarów na całym świecie – nieźle, biorąc pod uwagę, że cała seria została nakręcona za mniej niż 300 milionów dolarów, czyli mniej więcej tyle, ile kosztuje wielki letni superbohater w dzisiejszych czasach.

Chociaż nie jest to tak kolosalne na tych brzegach, jak Resident Evil, Monster Hunter to wielka sprawa w Japonii. Od momentu powstania w 2004 roku seria RPG akcji przyniosła nie mniej niż pięć spin-offów na różnych platformach i liczne spin-offy, od szybkich gier na smartfony po MMORPG, Monster Hunter Frontier Online.

Oto wszystko, co wiemy o filmie o Monster Hunter :,

Monster Hunter pojawi się w kinach 23 kwietnia 2021 r. po opóźnieniu w stosunku do pierwotnej daty premiery 4 września 2020 r. z powodu pandemii COVID-19.

Film „Monster Hunter” opowiada historię dwóch bohaterów, którzy przybywają z różnych światów, aby pokonać wspólne niebezpieczeństwo, potężnych, śmiertelnych i wspaniałych potworów zamieszkujących ziemię. Po drodze widzowie będą dokonywać nowych odkryć i napotkać znajome twarze i ukochane postacie z gier takich jak Admirał ”, zgodnie z oficjalnym streszczeniem wydawcy.

W filmie „Monster Hunter” występuje Milla Jovovich, która była także bohaterem filmów Resident Evil Andersona. W grze Monster Hunter gra Captain Natalie Artemis, strażniczkę i łowcę potworów, według Jovovicha, który opublikował swoje zdjęcie w tradycyjnej zbroi Monster Hunter :,

Obsada obejmuje także Tony Jaa (.) Furious 7), Clifford „T.I.” Harris Jr. (.) Ant-Man), Ron Perlman (.) Hellboy) i Meagan Good (.) Venom).

Po raz pierwszy przyglądamy się Diego Bonecie (.) Zanim upadnę) w filmie:

Tytuł oryginalny: Monster Hunter Movie: Release Date, Cast, News, and Photos
Źródło: d-o-g

Share on facebook
Facebook
Share on google
Google+
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on pinterest
Pinterest

Serdecznie polecamy nasze zaprzyjaźnione serwisy: