Wpis powstał dzięki współpracy z:

Spider-Man: Into the Spider-Verse 2 producentów drażni nadejście popularnej postaci z komiksów.

Into the Spider-Verse 2 Producenci drażnią nadejście ulubionej przez fanów postaci Spider-Mana

Spider-Man: Into the Spider-Verse 2 producentów drażni nadejście popularnej postaci z komiksów.

Spider-Man: Into the Spider-Verse 2 producenci drażnią nadejście popularnej postaci z komiksu.

Widzowie muszą jeszcze chwilę poczekać, zanim się cofną do cudownego świata Spider-Verse, ale to nie powstrzyma Spider-Mana: Into the Spider-Verse 2, producentów Phila Lorda i Christophera Millera, aby po drodze zostawili kilka wskazówek. Niedawna wymiana w mediach społecznościowych między parą mocno drażniła nadejście nowej postaci w nadchodzącej kontynuacji animacji nagradzanej Oscarem.

Po powiedzeniu Pana moje uszy nie są wystarczająco duże lub sztywne dla mojej potrzeby noszenia maski. Wszelkie sugestie? Miller odpowiedział zdjęciem postaci, która bez wątpienia będzie dla niektórych znana: Jedwab. Wykorzystując tę ​​postać jako przykład tego, jak Lord może nosić maskę na twarz w obecnym klimacie, użycie Jedwabiu z pewnością nie jest przypadkiem, biorąc pod uwagę, że Spider-Man: Into the Spider-Verse 2 prawdopodobnie wprowadzi nowe postacie o tematyce Spider ekspansywny multiwers.

Dla tych, którzy być może nie są zaznajomieni z Cindy Moon aka Silk, jest Koreańczyką, która została ugryziona przez tego samego pająka, który pierwotnie zmienił Petera Parkera w Spider-Mana. Ma podobny zestaw umiejętności do Parkera, choć nie jest identyczna, i współpracowała z takimi jak Spider-Man: Noir z pierwszego Spider-Verse, a także współpracowała z Spider-Manem 2099, Spider-Woman i Spider -Girl, z których wszystkie mogłyby zostać wprowadzone w bardzo oczekiwanej kontynuacji.

Wprowadzony niedawno w 2014 roku, Silk pojawił się po raz pierwszy w The Amazing Spider-Man # 1 i został stworzony przez Dana Slotta i Humberto Ramosa. Pomimo tego, jak nowa jest w Spider-Verse, Silk zdobyła już pasję fanów i byłaby mile widzianym dodatkiem do listy.

Obecnie szczegóły dotyczące Spider-Verse 2 są w dużej mierze ukryte, ale to nie powstrzymało fanów zastanawiających się, które alternatywne wersje Spider-Mana mogłyby znaleźć się w kontynuacji. Według Chrisa Millera i jego współpracownika, Phillip Lord, niezliczone inne wersje Spider-Mana mogą brać udział w tym projekcie. Myślę, że jest mnóstwo [możliwych postaci] i nie chcę mówić zbyt wiele, ponieważ obecnie istnieje szeroka gama postaci, które wychodzą z wszechświatów Spider-Mana. Miller wcześniej wyjaśnił. I naprawdę fajnie jest myśleć o wyrywaniem tych, których wcześniej nie widziałeś, lub mieć coś ciekawego do powiedzenia.

Muszę o tym pomyśleć, dodał Lord. To dobre pytanie, które nie zostało nam zadane wcześniej i dlatego siedzimy tutaj: „Nie mamy dobrej [odpowiedzi]. Jesteśmy jak: „Och, łał. Zaraz wejdziemy w ten wielki śmiecie. Być może będziemy musieli znaleźć na to odpowiedź. ”,

Pierwszy Spider-Man: Into the Spider-Verse wprowadził odbiorców do wspólnego multiwersu o nazwie Spider-Verse, w którym Miles Morales zostaje nowym Spider-em -Man i dołącza do innych Spider-People z różnych wymiarów, aby połączyć siły, aby uratować Nowy Jork przed Kingpin. Film wyreżyserowali Bob Persichetti, Peter Ramsey i Rodney Rothman na podstawie scenariusza Phila Lorda i Rothmana oraz opowiadania Lorda. Występuje w nim Shameik Moore jako Miles Morales / Spider-Man, obok głosów Jake Johnson, Hailee Steinfeld, Mahershala Ali, Brian Tyree Henry, Lily Tomlin, Luna Lauren Velez, John Mulaney, Kimiko Glenn, Nicolas Cage i Liev Schreiber. < / p>

Spider-Man: Into the Spider-Verse 2 ma zostać wydany w kinach 7 października 2022 roku. To dzięki nam na oficjalnym koncie Christophera Millera na Twitterze.

Tytuł oryginalny: Into the Spider-Verse 2 Producers Tease Arrival of a Fan-Favorite Spider-Man Character
Źródło: movieweb

Share on facebook
Facebook
Share on google
Google+
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on pinterest
Pinterest

Serdecznie polecamy nasze zaprzyjaźnione serwisy: