Wpis powstał dzięki współpracy z:

Chris Hemsworth chwalił Bridger Walker, młodego chłopca, który chronił swoją młodszą siostrę przed atakiem psa.

Chris Hemsworth dołącza do Chrisa Evansa w Świętowaniu bohatera, który uratował siostrę przed atakiem psa

Chris Hemsworth chwalił Bridger Walker, młodego chłopca, który chronił swoją młodszą siostrę przed atakiem psa.

Chris Hemsworth chwalił Bridger Walker, młodego chłopca, który chronił swoją młodszą siostrę przed atakiem psa. >

Chris Hemsworth dołączył do swojej drugiej gwiazdy, Marvela Cinematic Universe, Chris Evans , a także kilku innych celebrytów, chwaląc sześcioletniego Bridger Walker. Młody chłopak ostatnio zaczął wirować za wkroczeniem, by chronić swoją siostrę przed brutalnym atakiem psa. Bridger doznał poważnych obrażeń podczas ataku, ale powiedział, że jeśli ktoś musiał umrzeć, pomyślałem, że to ja, według jego rodziców, Roberta i Teili Walker.

Zabranie na Instagram, Chris Hemsworth, gwiazda Thora: Ragnarok , Avengers: Endgame and Extraction, skorzystał z okazji, aby wysłać swoje życzenia do Bridger Walker. Hemsworth nazwał chłopca odważnym, mówiąc, że zrobił coś, czego nie zrobiłby wielu innych. Oto, co Hemsworth miał do powiedzenia.

Według rodziców Bridgera, chłopiec i jego czteroletnia siostra bawili się w domu przyjaciela w Wyoming na początku tego miesiąca. Na podwórku zaatakował ich pies. Bridger stanął przed siostrą, zachęcając ją, by zapewniła bezpieczeństwo. Bridger uratował siostrę przed krzywdą, ale sam doznał poważnych obrażeń. Pies, mieszanka Owczarka Niemieckiego, zaczepił się o policzek podczas ataku. Bridger potrzebował operacji trwającej prawie dwie godziny i otrzymał około 90 szwów.

Ciotka Bridger, Nicole Walker, niedawno opowiedziała historię na Instagramie, która odtąd stała się wirusowa. Inne gwiazdy, takie jak gwiazda Mrocznego rycerza, Anne Hathaway i gwiazda Shazam, Zachary Levi, zabrały się do mediów społecznościowych, aby również wyrazić poparcie dla niego w ostatnich dniach. Mówiąc dalej w swoim poście, Chris Hemsworth powiedział, że chcieliby mieć Bridger w zespole Avengers.

Chris Evans, znany ze swojej pracy jako Steve Rogers w MCU, wcześniej udostępnił wideo popierające Bridger . Na filmie aktor MCU obiecał dać młodemu chłopcu autentyczną tarczę Kapitana Ameryki. Bridger jest wielkim fanem Marvela i podczas oglądania filmu, który zrobił dla niego Evans, miał na sobie strój Kapitana Ameryki. Jego zdjęcie w stroju Spider-Mana zostało również udostępnione online. Koniecznie sprawdź sam film z Instagrama Chrisa Hemswortha.

Tytuł oryginalny: Chris Hemsworth Joins Chris Evans in Celebrating Hero Boy Who Saved Sister from Dog Attack
Źródło: movieweb

Share on facebook
Facebook
Share on google
Google+
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on pinterest
Pinterest

Serdecznie polecamy nasze zaprzyjaźnione serwisy: