Wpis powstał dzięki współpracy z:

Rozmiar mapy Ghost of Tsushima: Jak duża jest gra PS4?

Ghost of Tsushima to najnowszy ekskluzywny AAA na PlayStation 4, podobnie jak The Last of Us Part 2, otrzymujący wiele pochwał za przedstawienie japońskiej kultury i sztuki oraz hołd dla klasycznych historii samurajów , w tym filmy autorki filmów Akiry Kurosawy. Na

Ghost of Tsushima to najnowszy autorski AAA przeznaczony wyłącznie na PlayStation 4 i podobnie jak przedostatnia część The Last of Us Part 2, zyskuje wiele pochwał za przedstawienie japońskiej kultury i sztuki, a także hołd dla klasycznych opowieści samurajskich, w tym filmów autorki filmów Akiry Kurosawy. Ponadto Ghost of Tsushima oferuje doskonałą historię i satysfakcjonującą mieszankę szermierki i skradania się.

W miarę zbliżania się daty premiery gracze, którzy chcą wskoczyć do gry Ghost of Tsushima w momencie premiery, mogą zastanawiać się, co oznaczają pod względem wielkości gry. Teraz, kiedy już sporo zbadaliśmy, mamy kilka odpowiedzi.

Wyspa Tsushima w grze oparta jest na prawdziwej japońskiej wyspie o powierzchni 274 mil kwadratowych, położonej między Japonią kontynentalną a półwyspem koreańskim. Poniżej możesz zobaczyć zrzut ekranu mapy gry :,

A oto mapa wyspy świata rzeczywistego :,

Jak duża jest wyspa w grze i ile czasu zajmuje jej odkrywanie? Cóż, nie powinieneś oczekiwać 274 mil kwadratowych, ale wciąż jest to całkiem duży świat gry, który jest podzielony na trzy regiony: Izuhara, Toyotama i Kamiagata.

Jak donosi po raz pierwszy Games Radar, w Izuhara i Toyotamie spędzasz większość czasu na wypełnianiu zadań, zanim przejdziesz do Kamiagata na ostatnią część gry. Najpierw odkryjesz Izuhara (południowy region mapy) na początku gry, a następnie odblokujesz Toyotamę (region środkowy) w dalszej części opowieści, a następnie lodową krainę Kamiagata (region północny) w ostatecznej bitwie z najeźdźcy Mongołów.

Twinfinite wykonał matematykę, mierząc długość i odległość obu części wyspy i obliczył, że mapa gry ma 11,02 mil kwadratowych. To dużo miejsca do odkrycia! Podczas gdy Twinfinite mówi, że oznacza to, że mapa Ghost of Tsushima jest mniejsza niż mapa w grze Wiedźmin 3: Dziki Gon (20,8 mil kwadratowych) i The Legend of Zelda: Breath of the Wild (28,9 mil kwadratowych), gracze powinni nadal oczekiwać dużej ilości rzeczy do zrobienia i miejsca do zobaczenia w grze. W rzeczywistości na mapie jest tyle rzeczy, że prawdopodobnie będziesz spędzać dość długo na wyspie Tsushima przed ukończeniem gry.

Klin pełen pełnych głównych zadań, misji pobocznych i innych działań w otwartym świecie, Ghost of Tsushima zajął naszemu recenzentowi 45 godzin. Obejmuje to wykonywanie głównych misji, zadań pobocznych i innych działań w grze, takich jak znajdowanie świątyń i uczestnictwo w pojedynkach, a także spędzanie znacznej ilości czasu w trybie fotograficznym. (Jeśli jeszcze tego nie słyszałeś, środowiska Ghost of Tsushima są absolutnie wspaniałe i prawdopodobnie będą przedmiotem wielu doskonałych zrzutów ekranu.),

Oczywiście twój przebieg może się różnić w zależności od tego, ile czasu zajmie ci ukończenie Ghost of Tsushima. wszystko zależy od tego, jak podejdziesz do gry. GameSpot informuje, że możesz pokonać Ghost of Tsushima w „około 20 godzin”, jeśli skupisz się tylko na głównych misjach fabularnych, ale zgadzasz się, że ukończenie go zajmie 30 godzin lub więcej, jeśli wykonasz także poboczne zadania i inne działania. Dyrektor kreatywny Ghost of Tsushima, Nate Fox, potwierdził Voxel (.) Za pośrednictwem VG24 / 7), że gra potrwa około 30 do 50 godzin, w zależności od tego, czy wykonasz zadania poboczne. Fox zachęcał jednak graczy do spędzania czasu na bocznej zawartości,

„Gorąco polecam wszystkim zejście z głównej trasy i zgubienie się na wyspie Tsushima, jest tam wiele do odkrycia”, powiedział Fox IGN. „Wyspa Tsushima obejmuje biomy, które można znaleźć w kontynentalnej części Japonii, od zaśnieżonych gór po lasy bambusowe, wodospady i pofałdowane łąki, to wszystko tam jest. Chcemy dać wystarczająco dużo rzeczy, aby gracz był elektryzujący ”. Ghost of Tsushima będzie dostępny na PlayStation 4 17 lipca.

Tytuł oryginalny: Ghost of Tsushima Map Size: How Big is the PS4 Game?
Źródło: d-o-g

Share on facebook
Facebook
Share on google
Google+
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on pinterest
Pinterest

Serdecznie polecamy nasze zaprzyjaźnione serwisy: