Wpis powstał dzięki współpracy z:

Podstawową przesłanką Incredible Hulk jest to, że jego największym wrogiem jest on sam. Zazwyczaj oznacza to, że Bruce Banner nie zgadza się z jego wielkim, zielonym alter ego lub że szaleństwo Hulka i pech mają tendencję do niszczenia wszelkich oznak szczęścia w jego życiu. W 1992 r. Zespół Peter David i

Marvel ujawnia przyszłość Dark Hulk dzięki nowemu zwiastunowi

Podstawową przesłanką Incredible Hulk jest to, że jego największym wrogiem jest on sam. Zazwyczaj oznacza to, że Bruce Banner nie zgadza się z jego wielkim, zielonym alter ego lub że szaleństwo Hulka i pech mają tendencję do niszczenia wszelkich oznak szczęścia w jego życiu. W 1992 r. Zespół Peter David i

Podstawową przesłanką Incredible Hulk jest to, że jego największym wrogiem jest on sam. Zazwyczaj oznacza to, że Bruce Banner nie zgadza się z jego wielkim, zielonym alter ego lub że szaleństwo Hulka i pech mają tendencję do niszczenia wszelkich oznak szczęścia w jego życiu. W 1992 roku zespół Petera Davida i George’a Pereza stał się bardziej dosłowny, ponieważ największym wrogiem Hulka była zła wersja Hulka. Incredible Hulk: Future Imperfect # 1 przedstawił Maestro, wersję Hulka z możliwej dystopijnej przyszłości w oparciu o jedno pytanie :,

Co jeśli Hulk miał umysł Sztandaru… ale stał się prawdziwym megalomanem ?,

Podstawową ideą tego, co się wydarzyło, było to, że wielu bohaterów zginęło podczas wojny nuklearnej, Hulk pochłonął więcej promieniowania i stał się silniejszy, jego niechęć do ludzkości doprowadziła go do szaleństwa i stał się światowym potworem. Istnieje nawet słynny dwustronicowy rozkład jego pokoju z trofeami, który pokazuje pozostałości broni i kostiumów różnych postaci Marvela. Wiele szalonych gówna spadło, ale szczegóły są niejasne.

Chociaż mamy dobre wyobrażenie o tym, co spowodowało powstanie Maestro, w końcu poznamy całą historię 28 lat po jego debiucie. W sierpniu otrzymamy Maestro nr 1 autorstwa Petera Davida oraz artystów niemieckiej Peralty i Dale Keown. Oczywiście, twórca Future Imperfect, George Perez, będzie tworzył wariant okładki.

„Nie miałem pojęcia, że ​​kiedy po raz pierwszy stworzyłem Maestro for Future Imperfect, będzie on miał taką popularność i siłę, jaką ma teraz” – powiedział Peter David w oświadczeniu. „Do tej pory mogłem jedynie wspomnieć o jego pochodzeniu, więc byłem podekscytowany, że mogłem odkryć je w tej serii i nie mogę się doczekać, aż fani zobaczą wszystkie dzieła, które się pojawią!” ,

Teraz Marvel rozwija historię dzięki nowemu zwiastunowi pełnemu animowanych zdjęć. Chociaż nie mamy wszystkich odpowiedzi, istnieje kilka znajomych twarzy, które pomagają nam zgadywać.

W szczególności widzimy powrót profesora Hulka i jego czarnego podkoszulka, gdy uderza pięścią w głowę wartownika. Prawdopodobnie więcej o ustanowieniu heroizmu Hulka, zanim wszystko pójdzie nie tak. Widzimy także skład Avengers złożony z Captain America, Black Widow, Thor, Wolverine, Giant Man, Scarlet Witch i Vision.

Co ważniejsze, Hulk wydaje się zaplątać w AIM i starszą wersję MODOK. Wydaje się również, że AIM ma rywala Hulka z Obrzydliwością w pewnym zastoju. Biorąc pod uwagę strzał Hulka walczącego z MODOKiem i będący początkową historią powrotu Hulka do megalomanii, nie podoba mi się szansa AIM.

Po tragicznej stronie zwiastun pokazuje, jak Waszyngton zostaje ostrzelany, a Hulk napotyka zniszczone pozostałości miasta. Interesujące jest to, że wciąż istnieje taki, który bardzo przypomina Hulka z alternatywnej przyszłości Hulk: Koniec, gdzie jest ostatnim żyjącym człowiekiem i na co dzień ucztuje karaluchy. Więcej o tym za chwilę.

Przyszłość niedoskonała polegała na tym, że postać profesora Hulka (także z umysłem Bannera) została wciągnięta w przyszłość przez rebeliantów, aby pokonać swoje złe przyszłe ja. W początkowej walce fizycznej nie miał szans, ale ostatecznie zniszczył Maestro, wysyłając go z powrotem do wybuchowego pochodzenia Hulka w miejscu testowania bomb. Wybuch gamma zabił Maestro, a on… wrócił w naprawdę wymyślny sposób, który wcale nie jest tak niezapomniany.

Nadal stał się podstawą alternatywnych Ziem Marvela i ich przyszłości. Jego kanoniczne ja walczyło z Wygnańcami przed wydarzeniami Future Imperfect. Był jednym z większych zagrożeń dla panowania God Dooma w Secret Wars. Jego wersja pojawiła się jako antagonista w serii Contest of Champions. Wersja Maestro trafiła do uniwersum Old Man Logan i została zabita przez tytułowego bohatera. Pewnego razu Mściciele znaleźli przyszłość, w której Maestro był życzliwym członkiem zespołu, ale miał tajną pretensję do Bucky’ego Barnesa (co, jak sądzę, nigdy tak naprawdę nie zostało wyjaśnione).

Ponad wszystko, Maestro istnieje jako coś, czym Banner i Hulk mogą się obawiać. Szaleństwo to jedno, ale bycie sadystycznym złoczyńcą to zbyt daleko zarówno dla naukowca, jak i brutala. W grze Hulk: The End, będąc nawet ostatnim człowiekiem na Ziemi, Banner wciąż golił się regularnie, ponieważ nie chciał, aby Maestro się na niego gapił. Kiedy Hulk stał się inteligentnym dr Greenem i postanowił wyleczyć wszystkie postacie wspomagające gamma, ostatecznie przestał, ponieważ zdał sobie sprawę, że idzie ścieżką Maestro. Istnieje nawet „What If” oparty na współczesnym Sztandarowym ewoluującym w Maestro zamiast profesora Hulka, który jest tak przerażony, że oszukał Rzecz, aby go zabić.

Gdy nadejdzie sierpień, zobaczymy, jak naprawdę zaczyna się wielki zielony koszmar.

Tytuł oryginalny: Marvel Reveals Dark Hulk Future with New Trailer
Źródło: d-o-g

Share on facebook
Facebook
Share on google
Google+
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on pinterest
Pinterest

Serdecznie polecamy nasze zaprzyjaźnione serwisy: