Wpis powstał dzięki współpracy z:

Nie mogę uwierzyć, że minęło 20 lat od pierwszego filmu X-Men. Co to była za jazda, prawda? 20th Century Fox zaczęło nas od pierwszej części serii, która była gotowa rozmawiać o kwestiach społecznych komiksu, jednocześnie wstydząc się bycia filmem z komiksu! Wolverine jest zabawny

Marvel Legends świętuje 20. rocznicę powstania filmu X-Men

Nie mogę uwierzyć, że minęło 20 lat od pierwszego filmu X-Men. Co to była za jazda, prawda? 20th Century Fox zaczęło nas od pierwszej części serii, która była gotowa rozmawiać o kwestiach społecznych komiksu, jednocześnie wstydząc się bycia filmem z komiksu! Wolverine jest zabawny

Nie mogę uwierzyć, że minęło 20 lat od pierwszego filmu X-Men. Co to była za jazda, prawda? 20th Century Fox zaczęło nas od pierwszej części serii, która była gotowa rozmawiać o kwestiach społecznych komiksu, jednocześnie wstydząc się bycia filmem z komiksu! Wolverine ma śmieszne włosy, ale ten żółty strój…? Nie dzieje się !,

X-Men nie tylko pomógł w pionierowaniu nowoczesnej miłości do filmów o superbohaterach, ale także doprowadził do powstania jednej z najbardziej fascynujących serii filmów w historii. Były wysokiej jakości szczyty i doliny, a także decyzje, które wciąż zmuszają ludzi do drapania się w głowy. Jesteśmy w momencie, w którym ten filmowy wszechświat został spoczęty dzięki Disneyowi, który otworzył portfel i kupił Foxa, ale wciąż jest jeden film New Mutants, który po prostu odmawia wydania, uniemożliwiając nam zamknięcie.

Ponieważ ta intrygująca seria filmowa ma 20 lat, Hasbro jest tutaj, by świętować z kilkoma fajnymi postaciami opartymi na filmach.

Ponieważ jest to seria filmów X-Men, liczby naturalnie opierają się na czterech postaciach, które faktycznie mogą mieć znaczenie. Z wyłączeniem Deadpoola, jeśli go policzysz.

Po pierwsze, mamy Wolverine. Za 24,99 USD możesz mieć własnego Hugh Jackmana. Ta postać Logana ma dwie głowy, bez względu na to, czy chcesz, by Jackman był zły na zewnątrz, czy tylko tlił się cicho z powodu faktu, że musi opiekować się Łotrem i Icemanem.

Masz ochotę zagrać w X-Men i chcesz użyć swoich figurek do odtworzenia fabuły Kate i Leopolda? Po prostu usuń jego szponiaste ręce i zastąp je zwykłymi rękami! Następnie zdobądź figurkę kapitana Planet Dr. Blighta, aby wypełnić Kate. Zgaduję. Naprawdę nie ma wielu figurek Meg Ryan, skoro o tym myślę.

Wydaj 49,98 USD, a masz wystarczająco dużo Hugh Jackman (Jackmans? Jackmen?), aby wykonać Prestiż !,

Następny jest Mystique. Czy to jest wersja Rebecca Romijn czy Jennifer Lawrence? Jest w swojej nagiej formie, co oznacza, że ​​musiała przejść przez wszystkie te niewygodne godziny makijażu i protetyki, więc prawdopodobnie nie Lawrence. Z drugiej strony jest to Mystique, więc decydujesz.

Do diabła, możesz udawać, że postać Wolverine’a jest figurką mistyczną! Prawie każda figurka jest figurką Mystique, jeśli używasz swojej wyobraźni !,

Dzięki Mystique możesz zmienić jej dłonie, aby pokazać, czy chcesz, żeby były zaciśnięte w pięści, czy też od niechcenia otwarte. Nie tak ekscytujące, jak wybranie, czy chcesz, aby twój Wolverine miał pazury, ale możesz dać jej pół przekształcone ramię w kolorze ciała. Przydaje się to, by ominąć zabezpieczenia smartfona Jean Grey.

Mystique kosztuje również 24,99 USD.

Wreszcie za 49,99 USD mamy dwupak Mystique i Mystique. Poważnie, zagraj w grę arkadową Konami X-Men. Udawała, że ​​to obie postacie. Ta logika całkowicie śledzi.

Magneto i profesor Xavier mają więcej opcji rąk, ale w przeciwieństwie do innych mutantów markiz w tej linii Marvel Legends, mają opcję wyboru aktora, z którym chcesz iść. Dzięki Xavier możesz być młodym Jamesem McAvoyem lub kultowym i wiekowym Patrickiem Stewartem. Dzięki Magneto możesz być młodym Michaelem Fassbenderem lub starszym Ianem McKellenem, dzięki czemu zastanawiasz się, jak Magneto wyglądał niesamowicie młody przez dziesięciolecia w filmach, ale po to, aby od razu zmienić się w geezera.

Plus mają kaski! Idealny sposób, by Charles usiadł na wózku inwalidzkim i dramatycznie położył palec wskazujący na skroni.

Te figurki Marvela Legends ze swoimi radosnymi, o cienia twarzach pojawią się tej jesieni. Do tego czasu Nowe Mutanty będą trzy razy opóźnione. Tutaj możesz zamówić w przedsprzedaży filmowe wersje Wolverine, Mystique, Magneto i Xavier.

Tytuł oryginalny: Marvel Legends Celebrates the X-Men Movie’s 20th Anniversary
Źródło: d-o-g

Share on facebook
Facebook
Share on google
Google+
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on pinterest
Pinterest

Serdecznie polecamy nasze zaprzyjaźnione serwisy: