Wpis powstał dzięki współpracy z:

Emily Mortimer opisuje pracę z Martinem Scorsese jako chodzenie do kościoła.

Set Ritual Martina Scorsese jest jak chodzenie do kościoła, mówi Emily Mortimer

Emily Mortimer opisuje pracę z Martinem Scorsese jako chodzenie do kościoła.

Emily Mortimer opisuje pracę z Martinem Scorsese jako chodzenie do kościoła.

Przez długą i wybitną karierę aktorka Emily Mortimer grała wiele postaci i współpracowała z niektórzy z największych twórców filmowych, jakie Hollywood ma do zaoferowania. Mortimer pracował z Martinem Scorsese przy dwóch filmach, Hugo i Shutter Island. W niedawnym wywiadzie dla Collider aktorka opisała połączone uczucie podniecenia, podziwu i zastraszania, których doświadczyła podczas pracy ze Scorsese.

Często mówi się, że jest największym twórcą filmowym pracującym w Hollywood, z karierą. przez dziesięciolecia zrozumiałe jest, że Martin Scorsese miałby zastraszający wpływ na innych na planie swoich filmów. Mortimer wyjaśnia jednak, że legendarny, niemal mityczny status, który Scorses często przyznaje osobom z branży, jest równoważony przez pokorę i zaraźliwy entuzjazm twórcy filmowego.

Kolejny projekt Scorsese obejrzy twórca filmu jednoczy się ze swoimi dwoma największymi muzami, Leonardo DiCaprio i Robertem De Niro, za adaptację powieści Davida Granna, Killers of the Flower Moon: The Osage Murders i Narodziny FBI. Ta wiadomość pochodzi od firmy Collider.

Tytuł oryginalny: Martin Scorsese’s Set Ritual Is Like Going to Church Says Emily Mortimer
Źródło: movieweb

Share on facebook
Facebook
Share on google
Google+
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on pinterest
Pinterest

Serdecznie polecamy nasze zaprzyjaźnione serwisy: