Wpis powstał dzięki współpracy z:

Chris Hemsworth dziękuje wszystkim swoim fanom za zrobienie Extraction Netflix

Chris Hemsworth dziękuje fanom za zrobienie największego filmu Netflix na świecie

Chris Hemsworth dziękuje wszystkim swoim fanom za zrobienie Extraction Netflix

Aktor Chris Hemsworth odniósł ogromną profesjonalną wygraną pomimo globalnej blokady, która stawia przemysł rozrywkowy w trudnej sytuacji. Niedawno ujawniono, że film Netflix firmy Hemsworth Extraction jest najpopularniejszym oryginalnym filmem platformy streamingowej wszech czasów, z ponad 99 milionami wyświetleń. Aktor zabrał na Instagram, aby opublikować zdjęcie nagłówka z następującą wiadomością wdzięczności dla fanów :,

Ekstrakcja opowiada historię międzynarodowego najemnika Tylera Rake’a, który zostaje wysłany do Bangladeszu, aby uratuj porwanego syna władcy narkotyków, Ovi. Historia opowiada o coraz bardziej desperackich próbach zapewnienia Ovi bezpieczeństwa podczas walki z falami zabójców, policjantów i byłego ochroniarza młodego chłopca Saju.

Na podstawie powieści graficznej Cuidad, Netflix został wyprodukowany przez Joe i Anthony Russo w reżyserii byłego kaskadera i reżysera akcji Sama Hargrave’a. Podczas gdy historia Extraction jest dość prosta, tym, co przyciągało uwagę widzów, było nieustępliwe i pomysłowe wykorzystanie akrobacji i akcji, w tym zapierające dech w piersiach 12-minutowe ujęcie, które stało się najpopularniejszą sekwencją w narracji.

Popularność Extraction była widoczna od czasu premiery filmu, a kontynuacja została już podświetlona na zielono, co miało być prequelem, eksplorującym życie Tylera, zanim znalazł się w Bangladeszu. Podobieństwo ekstrakcji do pierwszego Johna Wicka było często wskazywane przez fanów, a nawet braci Russo, i istnieje zrozumienie, że twórcy filmu będą próbowali ustanowić podobny rodzaj franczyzy wokół postaci Tylera Rake’a jako Wick . Podczas gdy Extraction zajmuje obecnie pierwsze miejsce w najczęściej oglądanych funkcjach Netflix, Bird Box zajmuje drugie miejsce z 89 milionami wyświetleń. Spenser Confidential wylądował na trzecim miejscu z 85 milionami wyświetleń, a następnie z 6 metrem z 83 milionami, morderstwem z 73 milionami i Irlandczykiem z 64 milionami wyświetleń. Potem pojawia się Triple Frontier z 63 milionami wyświetleń, The Wrong Missy z 59 milionami, The Platform z 56 milionami i The Perfect Date dopełniają listę dziesięciu najlepszych z 48 milionami wyświetleń.

Różne rodzaje oferowanych gatunków według dziesięciu najczęściej oglądanych list Netflixa wskazuje na różnorodność nawyków oglądania giganta streamingowego. Negatywnym efektem ubocznym tych wyników jest to, że trudno jest przewidzieć, który nowy typ filmu lub programu będzie kolejnym hitem. Netflix jest zmuszony losowo wydawać pieniądze na nowe produkcje należące do każdego możliwego gatunku, z nadzieją, że coś ostatecznie przylgnie do odbiorców i spowoduje, że produkcja stanie się wirusowa.

Tymczasem Chris Hemsworth przygotowuje się do rozpoczęcia pracy w nadchodzącym filmie biograficznym Hulka Hogana, w którym gra główną rolę, a także ponownie wciela się w postać Thora w nadchodzącym Thor: Love and Thunder.

Tytuł oryginalny: Chris Hemsworth Thanks Fans for Making Extraction Netflix’s Biggest Movie Ever
Źródło: movieweb

Share on facebook
Facebook
Share on google
Google+
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on pinterest
Pinterest

Serdecznie polecamy nasze zaprzyjaźnione serwisy: