Wpis powstał dzięki współpracy z:

Anthony Mackie wspomina swoją zawstydzającą sztuczkę, podczas której cały zestaw śmiał się podczas Captain America: Civil War.

Pierwszy w historii sztuczny sokolnik Anthony’ego Mackiego kazał mu jeść brud

Anthony Mackie wspomina swoją zawstydzającą sztuczkę, podczas której cały zestaw śmiał się podczas Captain America: Civil War.

Anthony Mackie przypomina swoje żenujące wyczyny, podczas których cały zestaw śmiał się podczas Captain America: Civil War. >

Anthony Mackie gra Sam Wilsona w MCU, byłym członek Sił Powietrznych USA, który działa jako superbohater Falcon, głównie dzięki paru mechanicznych skrzydeł, których używa do latania. Podczas wywiadu Mackie przypomniał sobie o trudnościach, jakie miał z efektywnym usuwaniem wzorców lotu Sokoła, wszystko dlatego, że zastosował metodę aktorską i próbował latać jak prawdziwy ptak.

Niestety, studiując latanie i wzory lądowania rzeczywistych ptaków okazały się mało przydatne podczas próby pracy z drutami i kołami pasowymi, które sprawiają, że postać Sokoła wydaje się latać. Mackie dowiedział się o tym na własnej skórze po brutalnym i przezabawnym wypadku na planach Captain America: Civil War.

Relacja Mackie z jego pierwszego wyczynu Falcon jest kolejnym przypomnieniem ciężkiej pracy i planowania tworzenie fantazyjnych efektów specjalnych, które widzowie płacą za oglądanie na dużym ekranie, oraz fakt, że kręcenie filmu o superbohaterach jest o wiele mniej fajne i godne niż sceny, które ostatecznie sprawiają, że film się pojawia.

Aktor wystąpi ponownie w roli Falcona w nadchodzącym programie Disney + The Falcon and the Winter Soldier, w którym Sam i Bucky zajmą się wyjściem Steve’a Rogersa z roli Kapitana Ameryki oraz odejściem ze spuścizny do Sama. Koncert zaplanowano na sierpień, ale na razie mógł być opóźniony. Ta wiadomość pochodzi z Entertainment Weekly.

Tytuł oryginalny: Anthony Mackie’s First-Ever Falcon Stunt Had Him Eating Dirt
Źródło: movieweb

Share on facebook
Facebook
Share on google
Google+
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on pinterest
Pinterest

Serdecznie polecamy nasze zaprzyjaźnione serwisy: