Wpis powstał dzięki współpracy z:

Paper Mario: Origami King można teraz kupić na Nintendo Switch, a niektórzy gracze już znaleźli dziwne pisanki.

Papier Nintendo Mario: Origami King rzekomo ukrywa jajko wielkanocne NSFW

Paper Mario: Origami King można teraz kupić na Nintendo Switch, a niektórzy gracze już znaleźli dziwne pisanki.

Paper Mario: Origami King można teraz kupić na Nintendo Switch, a niektórzy gracze już znaleźli dziwaczne pisanki. >

Paper Mario: Origami King z Nintendo całkiem dziwne jajko wielkanocne NSFW. Gra została właśnie wydana na konsolę Nintendo Switch, a gracze z dużym prawdopodobieństwem będą w nią grać przez cały weekend. Ta bardzo oczekiwana gra została już skrytykowana za zbyt trudną, choć łączy wiele z tych samych uroków, co części, które pojawiły się przed nią w serii. Są trudne bitwy z bossami, wyjątkowa sceneria i mnóstwo humoru. Wydaje się jednak, że w nowej grze ukryto coś bardzo dziwnego.

W Paper Mario: Origami King istnieje obszar zwany Pustynnym Papierem Papierowym. Obszar zawiera Pustynną Wieżę, która w grze wygląda jak wieża oparta na projekcie postaci Ropucha. Wraz z obszarem gry znajduje się kolekcjonerska Wieża Pustynna, która wygląda nieco inaczej niż wieża, którą widzimy podczas gry. Wygląda na to, że Nintendo utrzymuje nienaruszone seksualne insynuacje z poprzednich gier, ponieważ wielu uważa, że ​​ta kolekcjonerska wieża wygląda jak męskie genitalia.

Niektórzy gracze mogą pomyśleć, że kolekcjonerska konstrukcja Desert Tower to fuks, nawet jeśli jego mięsiste zabarwienie, ale wzór jest zbyt falliczny, aby nie został wykonany celowo. Ponadto liczba odpowiadająca kolekcjonerskiemu wynosi 69, co czyni tę drogę zbyt oczywistą. A jeśli to nie wystarczyło dla osób, które wydają się wątpić, że Nintendo po prostu umieściło męski organ w Paper Mario: Origami King, ten opis zawiera dodatkowe dowody, stwierdzając, że wieża jest podobna do legendarnego króla! Seria Paper Mario nie jest obca żartom seksualnym, ale to trochę przesada.

Istnieje bardzo niewielka szansa, że ​​było to niezamierzone, ale Nintendo jeszcze nie skomentowało tej sprawy. Paper Mario: Origami King został wydany w tym tygodniu, więc ich kanały społecznościowe są wypełnione ludźmi, którzy reagują na grę, jednocześnie publikując swoje postępy i pytania. Paper Mario dominuje obecnie w mediach społecznościowych, gdy ludzie rzucają się, aby go kupić. Mówi się, że gra ma wciągającą fabułę, która pomaga popchnąć franczyzę w nowym kierunku, choć niektórzy żałują, że nie poszedł jeszcze dalej w innych kierunkach.

Ciekawe będzie, co Nintendo ma do powiedzenia o kolekcjonerskiej wieży pustynnej i jej podobieństwach do męskich narządów płciowych. Istnieje duża szansa, że ​​w ogóle nie zajmą się tym, podobnie jak niektóre z poprzednich gier nawiązujących do seksu. Wygląda na to, że seria Paper Mario jest bardziej nastawiona na dorosłych z RPG, więc firma gier może po prostu grać dla tej publiczności. Ta detektywistyczna praca została po raz pierwszy przeprowadzona przez Polygun, który dostarczył fotograficzne dowody swoich odkryć. Możesz tam podejść i osądzić samemu lub zobaczyć to w dołączonym tweecie, ale bądź ostrzeżony. Zdjęcia są nieco NSFW.

Tytuł oryginalny: Nintendo’s Paper Mario: Origami King Is Allegedly Hiding a NSFW Easter Egg
Źródło: movieweb

Share on facebook
Facebook
Share on google
Google+
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on pinterest
Pinterest

Serdecznie polecamy nasze zaprzyjaźnione serwisy: