Wpis powstał dzięki współpracy z:

Niektóre nowe zdjęcia z zestawu Jurassic World 3 pojawiły się w Internecie po wznowieniu filmowania w sequelu.

Jurassic World: Dominion Set Photos Tease a Snowy Plane Crash podczas wznawiania filmowania

Niektóre nowe zdjęcia z zestawu Jurassic World 3 pojawiły się w Internecie po wznowieniu filmowania w sequelu.

Niektóre nowe zdjęcia z zestawu Jurassic World 3 pojawiły się w Internecie, gdy wznowiono filmowanie w kontynuacji.

Kilka nowych zdjęć z zestawu Jurassic World 3 pojawiło się w Internecie. Filmowanie długo oczekiwanej kontynuacji ponownie pojawiło się po wielomiesięcznej przerwie. Jest to jeden z pierwszych hitów filmowych, który wznowił filmowanie po zamknięciu w branży. Na podstawie tych zdjęć wydaje się, że odebrali się tam, gdzie przerwali, ponieważ obsada i ekipa są z powrotem na śniegu. Ale tym razem doszło do katastrofy lotniczej.

Zdjęcia, o których mowa, są zdjęciami lotniczymi ukazującymi zakres zestawu Jurassic World: Dominion. Jest ogromny, odcięty obszar pokryty śniegiem. Jeśli przyjrzymy się bliżej, zauważymy wrak samolotu. Rodzi to pytania o znaczenie tego samolotu. Kiedy filmowanie się zaczęło, reżyser Colin Trevorrow udostępnił kilka zdjęć, które również drażniły ze śniegiem jako główną scenerię. Wygląda więc na to, że jesteśmy gotowi zobaczyć dinozaury na śniegu po raz pierwszy w historii serii. Czy to możliwe, że dinos znajdował się na pokładzie tego samolotu, gdy spadł? To czysta spekulacja, ale biorąc pod uwagę to, co wydarzyło się pod koniec Fallen Kingdom, nie z powodu możliwości.

Jak fani mogą sobie przypomnieć, wejście do serii w 2018 roku spowodowało, że Isla Nublar całkowicie usunęła mapę . Jednak sporo dinozaurów wydostało się z wyspy i zostało przywiezionych na stały ląd. Zostali wypuszczeni po klęsce w posiadłości Lockwood i teraz biegają dziko na świecie wśród ludzi. Zostało to zapowiedziane w zeszłym roku w krótkometrażowym filmie na żywo Battle at Big Rock. Nie jest więc tak nie do pomyślenia, jak kiedyś mogło być, że te prehistoryczne stworzenia łapały gdzieś samolot.

Innym wyjątkiem tych zdjęć jest to, że produkcja jest naprawdę odizolowana. Mówi się, że Universal Pictures dość poważnie podchodzi do nowych środków bezpieczeństwa. Oznacza to, że obsada i załoga muszą pozostać izolowani w interesie zdrowia wszystkich. Studia nadal w dużej mierze próbują dowiedzieć się, jak najlepiej poradzić sobie z filmowaniem masowych produkcji, biorąc pod uwagę obecną sytuację. Ostatnio pojawiły się pogłoski, że produkcja została zmuszona do ponownego zamknięcia, ale szybko to odrzucono. Aby dodatkowo zilustrować tę kwestię, Bryce Dallas Howard, która powraca jako Claire, ostatnio pokazała kilka ogromnych siniaków, które doznała podczas wykonywania sztuczek w filmie.

Szczegółowe szczegóły fabuły są w dużej mierze ukryte. Chris Pratt, który powraca jako Owen, poprzednio porównywany do Avengers: Endgame, a wszyscy wracają. Sam Neill, Laura Dern i Jeff Goldblum łączą się ponownie jako Alan, Ellie i Ian po raz pierwszy od czasu powstania Parku Jurajskiego. Niedawno dowiedzieliśmy się również, że aktor Campbell Scott został nakręcony, by zagrać w Dodgsona, postać, której nie widzieliśmy od oryginalnego klasyka Stevena Spielberga w 1993 roku. Obecnie Jurassic World: Dominion ma trafić do kin 11 czerwca 2021 r. Będziemy Cię informować, gdy udostępnione zostaną dalsze szczegóły. Ta wiadomość dociera do nas przez Słońce.

Tytuł oryginalny: Jurassic World: Dominion Set Photos Tease a Snowy Plane Crash as Filming Resumes
Źródło: movieweb

Share on facebook
Facebook
Share on google
Google+
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on pinterest
Pinterest

Serdecznie polecamy nasze zaprzyjaźnione serwisy: