Wpis powstał dzięki współpracy z:

Marvel's The Falcon and the Winter Soldier nie zadebiutuje w Disney + w sierpniu, jak pierwotnie planowano.

Sokół i zimowy żołnierz nie przybędą na Disney + w końcu tego sierpnia

Marvel's The Falcon and the Winter Soldier nie zadebiutuje w Disney + w sierpniu, jak pierwotnie planowano.

Przepraszamy, fani Marvela, ale czas oczekiwania na Sokoła i zimowego żołnierza właśnie się wydłużył. Jest to pierwsza seria Marvel na żywo wyprodukowana dla Disney +, która rozpocznie nową erę dla Marvel Cinematic Universe. Te programy będą mocno powiązane z filmami, a Anthony Mackie i Sebastian Stan powrócą odpowiednio jako Sam i Bucky. Będzie to kontrastować z poprzednimi programami produkowanymi od momentu powstania MCU. Niestety, nie będzie premiery w przyszłym miesiącu, jak pierwotnie planowano.

Disney niedawno ujawnił pełną listę tytułów, które będą dostępne w serwisie streamingowym Disney + w sierpniu. Nie było wśród nich Sokoła i Zimowego Żołnierza. Obecnie nie ma słowa na temat tego, jak długo będzie opóźnione. W lutym ówczesny CEO Bob Iger potwierdził, że program ma zadebiutować w sierpniu, a WandaVision ma premierę w grudniu. O ile okaże się, co stanie się z programem Szkarłatna Wiedźma i Wizja, nie byłoby zaskoczeniem, gdyby dowiedział się, że zostanie również odepchnięty. Zwłaszcza, że ​​jest on powiązany bezpośrednio z Doktorem Strange w Multiverse of Madness, który został znacznie przesunięty w tył.

The Falcon and the Winter Soldier, a także inne pokazywane na żywo programy Marvela, które były kręcone. w tym czasie wszyscy musieli wstrzymać produkcję w marcu, tak jak Loki. Zamknięcie całej branży w dużej mierze trwa, chociaż niektórym filmom i programom telewizyjnym udało się znaleźć sposób na powrót. Ale to był powolny proces. Według Anthony’ego Mackiego do serii pozostało niewiele do zrobienia. Wydaje się jednak, że opóźnienie w produkcji uniemożliwia przybycie programu zgodnie z planem. Mackie powiedział, że ma nadzieję, że niedługo skończą. Aktor powiedział również, że czuje się jak w sześciogodzinnym filmie.

Kevin Feige, szef Marvel Studios, w przeciwieństwie do innych programów na żywo z epoki MCU, jest mocno zaangażowany w tę nową serię. Sokół i Zimowy Żołnierz będą podnosić się w następstwie Avengers: Endgame, ale konkretne szczegóły fabuły są w dużej mierze ukrywane. Daniel Bruhl powróci jako Zemo, którego ostatnio widzieliśmy w Captain America: Civil War, a Emily VanCamp powróci również jako Sharon Carter. Na pokładzie jest Wyatt Russell, by zagrać Johna Walkera, znanego również jako agent USA. Noah Mills i Carl Lumbly występują również w nieokreślonych rolach. Kari Skogland (The Handmaid’s Tale) zasiada w fotelu reżysera, a na pokładzie jest Malcolm Spellman (Empire) jako główny scenarzysta.

Inne programy akcji na żywo, które są obecnie opracowywane dla Disney +, to Hawkeye, She-Hulk, Księżycowy Rycerz i Pani Marvel. Kevin Feige wcześniej potwierdził, że te postacie ostatecznie pojawią się w filmach MCU. Ponownie, jest to duża różnica w porównaniu z programami takimi jak Agents of S.H.I.E.L.D. które były w dużej mierze ignorowane przez filmy. Będziemy Cię informować na bieżąco, gdy udostępnione zostaną dalsze informacje. Ta wiadomość dociera do nas za pośrednictwem D23.com.

Tytuł oryginalny: The Falcon and the Winter Soldier Won’t Arrive on Disney+ This August After All
Źródło: movieweb

Share on facebook
Facebook
Share on google
Google+
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on pinterest
Pinterest

Serdecznie polecamy nasze zaprzyjaźnione serwisy: