Wpis powstał dzięki współpracy z:

Film Secret Wars nie został oficjalnie ogłoszony przez Marvel Studios, ale bracia Russo mówią, że chcieliby go wyreżyserować.

Wydarzenie filmowe Secret Wars przyćmiło Ambicję sagi Infinity drażni Russo Brothers

Film Secret Wars nie został oficjalnie ogłoszony przez Marvel Studios, ale bracia Russo mówią, że chcieliby go wyreżyserować.

Bracia Russo deklarują, że Secret Wars sprawi, że Saga Infinity będzie wyglądać na małą. To dość odważne stwierdzenie, ale jeśli ktoś wie o tworzeniu wielkich filmów, to bracia Russo. Duet reżyserski zakończył pracę nad Marvel Cinematic Universe z Infinity War i Avengers: Endgame po pracy nad Captain America: Civil War i Winter Soldier. W tej chwili nie ma publicznych planów powrotu do MCU, ale Bracia Russo chętnie strzeliliby do Secret Wars.

W nowym wywiadzie Russo Brothers zostali zapytani o możliwy powrót do MCU i Secret Wars. Fabuła zadebiutowała w 1984 roku i była pierwotnie pomysłem Mattela, który uruchomił linię figurek do powiązania. Pomysł obraca się wokół gigantycznego zespołu, który ma stawić czoła największym złoczyńcom na świecie, który wykorzystuje również alternatywne światy. Joe Russo miał to do powiedzenia na temat Secret Wars.

Joe i Anthony Russo nie zamierzają wracać do MCU po jakiś film. Reżyserzy potrzebują, aby było to coś ogromnego po pracy nad Infinity War i Avengers: Endgame, aby zaspokoić ich twórcze ambicje. Mając to na uwadze, Secret Wars pasuje do ustawy i sprawi, że Saga Infinity będzie wyglądać jak błysk na radarze. Anthony Russo wyjaśnia.

Tworząc Infinity War i Avengers: Endgame, bracia Russo musieli sprostać oczekiwaniom. Zamiast dawać fanom MCU to, czego się spodziewali, dyrektorzy weszli i obalili te oczekiwania, podejmując ogromne ryzyko. Na szczęście opłaciło się i większość fanów jest bardzo zadowolona ze sposobu, w jaki wszystko się skończyło, nawet jeśli było to nieco kontrowersyjne. Rosjanie spędzili dużo czasu z scenarzystami Christopherem Marcusem i Stephenem McFeely, aby przygotować właściwą historię.

Christopher Marcus i Stephen McFeely wypróbowali mnóstwo różnych pomysłów z braćmi Russo, przygotowując się do Infinity War and Avengers: Endgame. Wiele szkiców zostało ukończonych, zanim znaleźli najlepszy sposób na zakończenie całej historii, jednocześnie kończąc jednocześnie niektórych z największych superbohaterów na świecie. To wyzwanie, które zespół chciałby zrobić ponownie w Secret Wars. Wywiad z Russo Brothers został pierwotnie przeprowadzony przez Bro Bible.

Tytuł oryginalny: Secret Wars Movie Event Would Eclipse Ambition of Infinity Saga Teases Russo Brothers
Źródło: movieweb

Share on facebook
Facebook
Share on google
Google+
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on pinterest
Pinterest

Serdecznie polecamy nasze zaprzyjaźnione serwisy: