Wpis powstał dzięki współpracy z:

Film Uncharted jest wreszcie kręcony ponownie po tym, jak musiał się zatrzymać w marcu, a Tom Holland ma już resztę swojego roku w kolejce.

Tom Holland myśli, że Uncharted i Spider-Man 3 zostaną ukończone do lutego 2021 roku

Film Uncharted jest wreszcie kręcony ponownie po tym, jak musiał się zatrzymać w marcu, a Tom Holland ma już resztę swojego roku w kolejce.

Film Uncharted wreszcie znów się kręci po tym, jak musiał się zatrzymać w marcu, a Tom Holland ma już zaplanowaną resztę roku.

Tom Holland ujawnił Pająka -Man 3 aktualizacja produkcji. Zdjęcia do długo oczekiwanej kontynuacji miały rozpocząć się w tym miesiącu, ale świat miał inne plany. Zamiast tego Holland jest teraz na planie jeszcze dłużej oczekiwanego filmu Uncharted z Markiem Wahlbergiem, z którego fani gier wideo powinni być bardzo zadowoleni. Produkcja pierwotnie trwała na początku tego roku i musiała zostać wstrzymana, jak każdy inny duży projekt studyjny. W chwili pisania tego artykułu wydaje się, że młody aktor ma zaplanowaną większość 2020 i początku 2021 roku.

Tom Holland mówi, że obecne plany obejmują ukończenie Uncharted, ukończenie Spider-Mana w lutym przyszłego roku. Dodał: Dwie trasy prasowe, może razem, co powinno zająć sześć tygodni pracy. Wszystkie te informacje zostały ujawnione na koncie Patreona jego ojca. Jeśli chodzi o to, kiedy rozpocznie się produkcja Spider-Mana 3, to nikt zgaduje, ale wydaje się, że Marvel Studios planuje zakończyć sequel na początku przyszłego roku, co oznacza, że ​​zdjęcia mogą rozpocząć się jeszcze w tym roku, o ile wszystko będzie jest to bezpieczne.

Fani Marvela Cinematic Universe z niecierpliwością czekają na to, jak Tom Holland wyciągnie Petera Parkera z jego obecnej sytuacji. Pod koniec Spider-Mana: Daleko od domu dowiadujemy się, że Mysterio wrobił młodego superbohatera, jednocześnie ujawniając jego tożsamość światu. Stawka jest wysoka i można sobie wyobrazić, że Parker będzie musiał przez chwilę się ukrywać, zanim będzie mógł uzyskać odpowiedzi. Oznacza to również, że będzie potrzebował wszelkiej pomocy, jaką może uzyskać, aby oczyścić swoje imię i spróbować wrócić do normalnego życia.

Wszyscy czekamy na powrót do normalnego życia w tej chwili, i ma się nadzieję, że wkrótce wszystko wróci do normy. Pojawiły się jednak doniesienia, że ​​kina mogą zostać ponownie otwarte dopiero w połowie przyszłego roku, co byłoby brutalne dla branży rozrywkowej. Na razie będziemy musieli po prostu usiąść i uzbroić się w cierpliwość, podczas gdy sytuacja zacznie zwalniać.

W wielu miastach w Stanach Zjednoczonych liczba przypadków wciąż rośnie, co uniemożliwia ponowne uruchomienie produkcji, podczas gdy również zamykanie biznesów, takich jak kina, które w większości są zamknięte od połowy marca. Sezon letni został prawie odwołany, ponieważ czekamy, aby usłyszeć o losie Teneta Christophera Nolana i adaptacji Mulan na żywo przez Disneya. Na razie wygląda na to, że filmy te będą opóźnione do końca tego roku, a może nawet do przyszłego roku, w zależności od tego, co się stanie. Cokolwiek by nie było, Sony ma kilka ważnych planów dotyczących Petera Parkera i uniwersum Spider-Mana, co jest bardzo interesujące dla fanów. Możesz obejrzeć wideo z Tomem Hollandem przedstawiającym resztę 2020 roku na Reddit.

Tytuł oryginalny: Tom Holland Thinks Uncharted and Spider-Man 3 Will Be Finished by February 2021
Źródło: movieweb

Share on facebook
Facebook
Share on google
Google+
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on pinterest
Pinterest

Serdecznie polecamy nasze zaprzyjaźnione serwisy: