Wpis powstał dzięki współpracy z:

Rebecca Ferguson trenuje z karabinem snajperskim w Mission Impossible 7 na nowym obrazie zza kulis.

Siedmiogwiazdkowa Mission Impossible Rebecca Ferguson prezentuje swój trening snajperski

Rebecca Ferguson trenuje z karabinem snajperskim w Mission Impossible 7 na nowym obrazie zza kulis.

Rebecca Ferguson trenuje z karabinem snajperskim w Mission Impossible 7 na nowym zdjęciu zza kulis.

Koła światowego przemysłu rozrywkowego powoli wracają do ruchu , a aktorzy po raz kolejny zaczęli publikować w mediach społecznościowych informacje na temat pracy, jaką wykonują na nadchodzące projekty. Rebecca Ferguson udostępniła zdjęcie na Instagramie, na którym aktorka trenuje z groźnie wyglądającym karabinem snajperskim w ramach przygotowań do roli w Mission: Impossible 7.

Rebecca Ferguson gra rolę Ilsy Faust, która była ostoją serii Mission Impossible od czasu jej pierwszego pojawienia się w Rogue Nation. Podobnie jak Ethan Hunt Toma Cruise’a, Faust jest tajnym agentem pracującym dla SIS / MI6. Pytanie o lojalność Fausta doprowadziło ją do bezpośredniego konfliktu z zespołem Hunta, tak często, jak pomagała im w ratowaniu świata.

Rebecca Ferguson otrzymała szerokie uznanie za rolę zdeterminowanego i szybkiego myślenia Fausta , a wielu fanów uważa ją za drugorzędną przewagę franczyzy po Cruise. W poprzednich filmach Ferguson był widziany podczas wykonywania serii akrobacji i scen akcji, a jeśli zdjęcie może wskazywać na to, nadchodząca Mission Impossible 7 będzie nadal umieszczać postać Fausta w nowych i niebezpiecznych scenariuszach.

< p> Duża część sukcesu, jakim cieszy się seria Mission Impossible, polega na gotowości głównego aktora i producenta Cruise’a do podnoszenia stawki za każdą nową odsłonę, jeśli chodzi o wątki akcji fabularnej. Od wspinania się na zbocze góry bez żadnego sprzętu, przez wstrzymywanie oddechu pod wodą przez sześć minut, aż po wspinanie się na najwyższy budynek na świecie, akrobacje Cruise’a dla każdego nowego filmu z serii stają się głównymi tematami rozmów i są istotną częścią marketingu filmu.

Nadchodząca Mission Impossible 7 będzie nadal przesuwać kopertę w tym dziale, do tego stopnia, że ​​reżyser Christopher McQuarrie obiecał w poprzednim wywiadzie, że akrobacje, które widzowie zobaczą w filmie, będą równe bardziej ekstremalna niż niesławna scena pościgu helikopterem w Mission Impossible: Fallout:,

Niewiele wiadomo o Mission Impossible 7 z punktu widzenia fabuły, poza faktem, że ma zostać podzielona na dwie części oraz może to być ostatni raz, gdy Cruise pojawia się jako Hunt w serii przed wycofaniem postaci. Filmowanie tej funkcji zostało przerwane na początku tego roku z powodu globalnej blokady i ma zostać wznowione we wrześniu, pod warunkiem, że do tego czasu warunki wystarczająco się poprawią. Według doniesień znacznie więcej filmu będzie kręcone w pomieszczeniach na parcelach studia niż pierwotnie planowano, aby zmniejszyć ryzyko infekcji obsady i ekipy.

Mission: Impossible 7 zawiera główna obsada Tom Cruise, Simon Pegg, Rebecca Ferguson, Vanessa Kirby, Henry Czerny, Nicolas Hoult, Hayley Atwell, Pom Klementieff i Shea Whigham. Film pojawi się w kinach 19 listopada 2021 roku, a Mission: Impossible 8 zostanie wydany 4 listopada 2022 roku.

Tytuł oryginalny: Mission Impossible 7 Star Rebecca Ferguson Shows Off Her Sniper Rifle Training
Źródło: movieweb

Share on facebook
Facebook
Share on google
Google+
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on pinterest
Pinterest

Serdecznie polecamy nasze zaprzyjaźnione serwisy: