Wpis powstał dzięki współpracy z:

Fani domagają się reżyserskiej wersji Suicide Squad, świętując Dzień #ReleaseTheAyerCut.

Fani drużyny samobójczej deklarują 20 lipca jako dzień #ReleaseTheAyerCut

Fani domagają się reżyserskiej wersji Suicide Squad, świętując Dzień #ReleaseTheAyerCut.

Fani domagają się cięcia reżysera w składzie samobójców, świętując Dzień #ReleaseTheAyerCut.

Żyjemy w świecie po Snyder Cut, a na tym świecie fani filmowców są nie jest już zadowolony z zatwierdzonej przez studio wersji filmów, które często pojawiają się w kinach. Fani Davida Ayera żądają teraz od Warner Bros. wydania reżyserskiej wersji Suicide Squad i proszą innych, aby przyłączyli się do tych wysiłków, dzięki czemu hashtag #ReleaseTheAyerCut zyskał globalny trend w mediach społecznościowych 20 lipca. Grupa fanów stojąca za ruchem „Ayer cut” ogłosiła ten wysiłek na Twitterze z następującym przesłaniem.

W przeszłości próba nakręcenia filmu poprzez rozpoczęcie hashtagu wydawała się całkowicie nie do pomyślenia. Ale premiera Zack Snyder’s Justice League w przyszłym roku w HBO Max dowiodła, że ​​zdarzają się cuda, zwłaszcza jeśli zbiera się wystarczająca liczba fanów, by krzyczeć o tym w mediach społecznościowych.

I co o tym wszystkim myśli David Ayer entuzjazm do filmu, który nakręcił w 2016 roku? Twórca filmu stoi za tym pomysłem, a nawet można powiedzieć, że zapoczątkował ten ruch. To Ayer, po tym, jak wiadomość o wydaniu Snyder Cut po raz pierwszy się zepsuła, zaczął publikować zakulisowy materiał z Suicide Squad i opowiadać o tym, jak jego wizja filmu jest zupełnie inna niż chaotyczny bałagan, który studio nalegało na wypuszczenie na ekrany kin .

Wśród wielu zmian, o których Ayer wspomina Warner Bros., które wymusiły na filmie, była zmiana jego tonu z szorstkiego dramatu na żartobliwy, Deadpool-knockoff, wycinanie głównych części występu Jareda Leto jako Jokera oraz zmniejszając znaczenie postaci Harleya Quinna do fabuły.

Ayer zasugerował również, że łatwo będzie odrzucić zespół Sucidie Squad, aby dostosować go do jego wizji filmu, ale fani będą musieli zapytać Warner Bros. pozwolenie na wydanie tej funkcji. Wielu fanów wzięło sobie do serca podpowiedź Ayera i dlatego narodził się ruch #ReleaseTheAyerCut.

Jak więc sukces może ten ruch osiągnąć? Podobnie jak w przypadku Justice League Zacka Snydera, zależy to od Twojej definicji sukcesu. Kiedy Synder Cut zostaje wydany, nie dzieje się tak dlatego, że Warner Bros. nagle zapragnęło uhonorować wizję Snydera dotyczącą Justice League, wydając jego wersję filmu. Raczej dyrektorzy studia widzieli w szumie wokół mitycznego „Snydera cut” okazję do skierowania swojej usługi strumieniowej HBO Max na nowych klientów poprzez debiut filmu na platformie.

Jeśli „Ayer cut” zostanie wydany, będzie z podobnych powodów, a efektem końcowym będzie mniejsza, niskobudżetowa wersja filmu, który twórca pierwotnie zamierzał nakręcić, podobnie jak w przypadku Justice League Zacka Snydera, która będzie miała Snyder’s planowana trylogia filmów Justice League kosztująca setki milionów dolarów, skondensowana w jeden czterogodzinny film, który kosztuje około 30 milionów dolarów.

Tytuł oryginalny: Suicide Squad Fans Declare July 20 as #ReleaseTheAyerCut Day
Źródło: movieweb

Share on facebook
Facebook
Share on google
Google+
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on pinterest
Pinterest

Serdecznie polecamy nasze zaprzyjaźnione serwisy: