Wpis powstał dzięki współpracy z:

Jeff Goldblum ujawnia, jak zespół Jurassic World: Dominion radzi sobie z zasadami dystansowania się podczas filmowania.

Jeff Goldblum zmierza do Jurassic World 3 Zestaw ze 109-stronicową listą zasad bezpieczeństwa

Jeff Goldblum ujawnia, jak zespół Jurassic World: Dominion radzi sobie z zasadami dystansowania się podczas filmowania.

Jeff Goldblum ujawnia, jak zespół Jurassic World: Dominion radzi sobie z zasadami dystansu społecznego podczas filmowania.

Jurassic World 3 stał się jednym z pierwszych dużych hollywoodzkich filmów, które wznowiły produkcję po globalnym zablokowaniu przemysł rozrywkowy zatrzymał się kilka miesięcy temu. Sytuacja jest nadal pełna komplikacji, a Jeff Goldblum, który gra w filmie rolę doktora Iana Malcolma, niedawno rozmawiał z ET o krokach podejmowanych przez produkcję, aby zapewnić bezpieczeństwo obsadzie i ekipie na planie.

W tej nowej erze zasad dystansu społecznego, które stają się normą na całym świecie, możliwość zarządzania przebojowym planem filmowym zaprojektowanym tak, aby setki profesjonalistów przez cały czas pracowały blisko siebie, oznaczało konieczność stworzenia obszernej listy nowych zasad być śledzeni przez obsadę i ekipę podczas kręcenia. Dokładnie mówiąc, 109 stron zasad, co wyjaśnia dalej Jeff Goldblum.

Chociaż w dzisiejszych czasach istnieje nieodłączne niebezpieczeństwo infekcji w odwiedzaniu miejsc publicznych, ludzie pracujący nad Jurassic World: Dominion pojawiają się odczuwać ulgę, że w końcu wracam do pracy. Główni aktorzy Bryce Dallas Howard i Chris Pratt udostępnili zdjęcia z planu w mediach społecznościowych, wyrażając swoje szczęście z powrotu. Howard nawet dumnie pokazał serię siniaków, które doznała podczas kręcenia filmu.

Reszta Hollywood bacznie obserwuje praktyki filmowe w Jurassic World: Dominion i z niecierpliwością czeka, czy produkcja się zakończy. filmowanie bez powodowania nowych przypadków infekcji. Jeśli film będzie w stanie pomyślnie zakończyć produkcję, da to reszcie branży rozrywkowej zielone światło do powrotu na drogę z różnymi projektami filmowymi i telewizyjnymi, które musiały zostać porzucone w połowie kręcenia zdjęć kilka miesięcy temu, a które od tego czasu cierpią na niedokończenie, ponosząc straty w wysokości milionów dolarów na studia i pozostawiając profesjonalistów z niższych poziomów bez pracy i dochodów.

Reżyseria i współautor: Colin Trevorrow, Jurassic World: Dominion gwiazdy Chris Pratt, Bryce Dallas Howard, Sam Neill, Laura Dern, Jeff Goldblum, Jake Johnson, Omar Sy, Justice Smith, Daniella Pineda, Mamoudou Athie, DeWanda Wise i Dichen Lachman. Film pojawi się obecnie w kinach 11 czerwca 2021 roku. Ta wiadomość pochodzi z Entertainment Tonight.

Tytuł oryginalny: Jeff Goldblum Is Heading to Jurassic World 3 Set with 109-Page List of Safety Rules
Źródło: movieweb

Share on facebook
Facebook
Share on google
Google+
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on pinterest
Pinterest

Serdecznie polecamy nasze zaprzyjaźnione serwisy: