Wpis powstał dzięki współpracy z:

Gwiazda Lutra zbliża się coraz bardziej do przejęcia płaszcza 007.

Szanse Idrisa Elby na zostanie Jamesem Bondem znów wzrosły

Gwiazda Lutra zbliża się coraz bardziej do przejęcia płaszcza 007.

Po wiadomościach z zeszłego tygodnia, że ​​Idris Elba jest coraz bliżej zostania następnym Jamesem Bondem, szanse ponownie się poprawiły, a gwiazda Lutra osiągnęła teraz niesamowite 6/1 w objęciu tytułu 007. Rzecznik Ladbrokes, Alex Apati, skomentował te kursy, mówiąc to.

Szanse Jamesa Bonda na Elbie już się poprawiły, ponieważ zostały obniżone w zeszłym tygodniu i przyniosły aktorowi nieco mniej prawdopodobne 10/1. Gwiazda Thor wciąż ma przed sobą wiele do zrobienia, zanim stanie się głównym wyborem do noszenia słynnego smokingu, a gwiazda Jamesa Nortona z Grantchester wciąż jest na szczycie tabeli liderów 2/1.

Norton jest uważnie obserwowany Sam Heughan z Outlandera 5/1 i Tom Hiddleston, kolega Elby z MCU, również 5/1. Elba wskoczyła na listę, dzięki czemu aktor The Wire zrównał się z Richardem Maddenem z Game of Thrones na 6/1, z gwiazdą X: Men First Class Michael Fassbender i Mad Max: Fury Road Tom Hardy, obaj z wynikiem 8/1 .

Chociaż Elba nigdy aktywnie nie szukała tej roli, przyznał w przeszłości, że gdyby ktoś do niego zwrócił się, na pewno by ją przyjął. Omawiając tę ​​sprawę w zeszłym roku, Elba powiedział, że James Bond jest niezwykle pożądaną, kultową, ukochaną postacią, która zabiera widzów w tę ogromną podróż eskapizmu. Oczywiście, gdyby ktoś mi powiedział „Czy chcesz zagrać w Jamesa Bonda?”, Odpowiedziałbym: Tak! To mnie fascynuje. Ale to nie jest coś, co wyraziłem, na przykład, tak, chcę być czarnym Jamesem Bondem.

Jednym z aktorów, który się przedstawił, jest Sam Heughan Outlandera, który powiedział niedawno: Oczywiście to marzenie każdego aktora … Przesłuchałem do niego, kiedy kręciliśmy Bond 21 – kiedy Daniel Craig został obsadzony w Casino Royale i myślę, że wielu aktorów było widzianych w Wielkiej Brytanii. Oczywiście byłaby to wymarzona rola. I Scottish Bond, który nie chce zobaczyć kolejnej Scottish Bond?!,

Przed tym wszystkim jeszcze nie widzieliśmy Daniela Craiga jako Jamesa Bonda po raz piąty i ostatni w No Time to Die, który rozpoczyna się pięć lat po schwytaniu Ernsta Stavro Blofelda, a James Bond odszedł z czynnej służby. Podchodzi do niego Felix Leiter, jego przyjaciel i oficer CIA, który prosi go o pomoc w poszukiwaniu Valdo Obrucheva, zaginionego naukowca. Kiedy staje się jasne, że Obruchev został uprowadzony, Bond musi stawić czoła niebezpieczeństwu, jakiego świat nigdy wcześniej nie widział.

No Time to Die reżyseruje Cary Joji Fukunaga na podstawie scenariusza Neala Purvisa, Roberta Wade, Fukunaga i Phoebe Waller-Bridge. Léa Seydoux, Ben Whishaw, Naomie Harris, Jeffrey Wright, Christoph Waltz i Ralph Fiennes wcielają się ponownie w role z poprzednich filmów, a do głównej obsady dołączają Rami Malek i Lashana Lynch.

No Time to Die zostało opóźnione kilka razy ze względu na trwające globalne okoliczności, a obecnie krążą plotki, że może się to ponownie opóźnić. Na razie film ma zostać wydany 12 listopada w Wielkiej Brytanii i 25 listopada w Stanach Zjednoczonych. Przychodzi do nas z Ladbrokes.

Tytuł oryginalny: Idris Elba’s Odds of Becoming James Bond Have Jumped Yet Again
Źródło: movieweb

Share on facebook
Facebook
Share on google
Google+
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on pinterest
Pinterest

Serdecznie polecamy nasze zaprzyjaźnione serwisy: