Wpis powstał dzięki współpracy z:

Lepiej zacznij doskonalić kanapkę śniadaniową z jajkami i bekonem, ponieważ Birds of Prey: And the Fantabulous Emancipation of One Harley Quinn przygotowuje się do strumieniowego zbliżenia. Rzeczywiście, w ramach napadu filmów o Batmanie, które trafiły do ​​HBO Max w sierpniu, WarnerMedia ogłosiło, że film anty-superbohatera prowadzony przez Margot Robbie będzie

Birds of Prey trafi na antenę HBO Max w sierpniu

Lepiej zacznij doskonalić kanapkę śniadaniową z jajkami i bekonem, ponieważ Birds of Prey: And the Fantabulous Emancipation of One Harley Quinn przygotowuje się do strumieniowego zbliżenia. Rzeczywiście, w ramach napadu filmów o Batmanie, które trafiły do ​​HBO Max w sierpniu, WarnerMedia ogłosiło, że film anty-superbohatera prowadzony przez Margot Robbie będzie

Lepiej zacznij doskonalić kanapkę śniadaniową z jajkiem i bekonem, ponieważ Birds of Prey: And the Fantabulous Emancipation of One Harley Quinn przygotowuje się do strumieniowego zbliżenia. Rzeczywiście, w ramach ataku filmów o Batmanie, które miały trafić do HBO Max w sierpniu, WarnerMedia ogłosiło, że film anty-superbohatera prowadzony przez Margot Robbie będzie dostępny bezpłatnie dla subskrybentów w sobotę 15 sierpnia.

< p> Wiadomość oznacza, że ​​abonenci HBO, którzy tęsknili za Harleyem i jej przyjaciółmi, sprawią, że życie najbardziej przesadnych w obronie kolesi w Gotham będzie piekłem, dostanie szansę na upajanie się rzezią w ciągu kilku tygodni. Ponadto filmowi przyjemnie towarzyszyć będzie premiera w HBO Max pierwszych dwóch sezonów zachwycającego i niedocenianego serialu animowanego Harley Quinn DC Universe. Ten program będzie dostępny 1 sierpnia.

Birds of Prey był czymś w rodzaju pasji Robbiego, który zaczął wyobrażać sobie ten film w 2015 roku podczas kręcenia Suicide Squad. To wtedy zafascynowała ją spuścizna Harley Quinn jako postaci stworzonej w Batman: The Animated Series i która miała bogatą historię komiksów, która przecięła jej ścieżki z innymi często pomijanymi bohaterkami, złoczyńcami i antybohaterami w Miasto Gotham. Wśród nich było wiele postaci, które pojawiają się w Birds of Prey.

Film, wyprodukowany przez baner Robbie’s LuckyChap Entertainment, przedstawia różnorodną kolekcję kobiet przed i za kamerą, w tym reżyserkę Cathy Yan i scenarzystka Christine Hodson. Poza tym film często skopał tyłek, zwłaszcza gdy na ekranie pojawia się Robbie’s Harley. Dzięki szalonej energii Robbie’s Harley jest w stanie zamienić swoją miłość do kanapki śniadaniowej w jeden z bardziej ujmujących romansów ostatnich filmów o superbohaterach… ale z drugiej strony może to nie być takie trudne.

W filmie występuje również zabójca występ Ewana McGregora jako Romana Sionisa, aka Czarna Maska. Coś w stylu powrotu do kryminalnych gangsterskich gangsterów z lat 90., jego ekstrawagancki złoczyńca utrzymuje tempo i sprawia, że ​​Birds of Prey jest jednym z bardziej nietypowych filmów o superbohaterach w ostatnich wspomnieniach.

Obraz pojawia się w HBO Max wraz z dwiema trzecimi ukochanej trylogii Christophera Nolana The Dark Knight Trilogy, Batman Begins (2005) i The Dark Knight (2008). Niestety, fani być może będą musieli trochę poczekać, aż The Dark Knight Rises (2012) skompletuje zestaw. Niemniej jednak, dla wielu rocznik 2008 z nagrodzonym Oscarem przez Heatha Ledgera przedstawieniem Jokera pozostaje znakiem wodnym, z którym wciąż mierzone są wszystkie filmy o superbohaterach.

Tytuł oryginalny: Birds of Prey Comes to Streaming on HBO Max in August
Źródło: d-o-g

Share on facebook
Facebook
Share on google
Google+
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on pinterest
Pinterest

Serdecznie polecamy nasze zaprzyjaźnione serwisy: