Wpis powstał dzięki współpracy z:

David Ayer napędzał pozornie rosnący ruch #ReleaseTheAyerCut w swoim filmie Suicide Squad z 2016 roku w poniedziałek, kiedy potwierdził, że strona scenariusza opublikowana w Internecie dotyczy sceny pod koniec filmu. Ponadto Ayer ujawnił, że nakręcił sekwencję, która obejmowała konfrontację między tytułowym zespołem a Jaredem Leto jako

Legion samobójców: David Ayer Tweet wprawia fanów w szał

David Ayer napędzał pozornie rosnący ruch #ReleaseTheAyerCut w swoim filmie Suicide Squad z 2016 roku w poniedziałek, kiedy potwierdził, że strona scenariusza opublikowana w Internecie dotyczy sceny pod koniec filmu. Ponadto Ayer ujawnił, że nakręcił sekwencję, która obejmowała konfrontację między tytułowym zespołem a Jaredem Leto jako

David Ayer napędzał pozornie rozwijający się ruch #ReleaseTheAyerCut w swoim filmie Suicide Squad z 2016 roku w poniedziałek, kiedy potwierdził, że strona scenariusza opublikowana w Internecie dotyczy sceny pod koniec filmu. Co więcej, Ayer ujawnił, że nakręcił sekwencję, która obejmowała konfrontację między tytułowym zespołem a Jaredem Leto jako Jokerem.

Omawiana scena, która wydaje się również wskazywać, że Joker w pewnym momencie łączy siły z głównym złoczyńcą Czarodziejką (Cara Delevingne), została opublikowana na Twitterze przez fana, który zapytał Ayera: „Czy to wszystko strzelałeś?”,

Odpowiedź Ayera brzmiała: „Tak. Nakręcony i zmontowany. Oczywiście nie pozwolono ci go zobaczyć, przyjacielu. ”,

Odpowiedź filmowca potwierdza długotrwałe doniesienia, że ​​Joker pierwotnie miał odgrywać znacznie większą rolę w filmie, niż w końcu zrobił. To z kolei uwiarygodnia twierdzenia Ayera, że ​​jego oryginalna wersja Suicide Squad została drastycznie zredagowana i przekształcona przez Warner Bros. Pictures.

W następstwie tego, że Warner Bros. zawaliło się przed żądaniami fanów na temat Justice League w 2017 roku i zgodziło się wydać nową wersję filmu reżysera Zacka Snydera w HBO Max w przyszłym roku, fani online składają teraz petycje do studia o wydanie (lub zrobić?) „Kawałek” Davida Ayera z Suicide Squad.

Ayer twierdził, że dążył do stworzenia bardziej poważnego, wielowarstwowego, opartego na postaciach filmu z Suicide Squad, ale jego plany zostały zniweczone, gdy rozczarowujące recenzje i sprzedaż kasowa filmu Snyder’s Batman v Superman: Dawn of Justice doprowadziły do ​​spanikowanych wykonawców studia. przemyśleć całe „mroczne, szorstkie” podejście do czegoś na wzór beztroskiego Deadpool.

Ale oto rzecz: zdezorientowana tonalnie, irytująco zredagowana wersja Suicide Squad, która trafiła do kin, była nadal gigantycznym hitem, zarabiając 746 milionów dolarów na całym świecie w kasie – w przeciwieństwie do Justice League, która znalazła stosunkowo marne 657 milionów dolarów (nie to, na co Warners liczył z długo oczekiwaną odpowiedzią DC na wielomiliardową franczyzę Marvela Avengers).

Krytycy i niektórzy fani nie byli zadowoleni z Suicide Squad, co skłoniło Ayera do publicznego sugerowania, że ​​ukończony film nie był tym, który zamierzał zrobić.

Z tymi wszystkimi pieniędzmi z pierwszego filmu w banku i drugiego filmu, The Suicide Squad Jamesa Gunna, w drodze, Warners niekoniecznie ma taką samą motywację finansową do ponownego wydania Suicide Squad, jak ma to miejsce w przypadku Liga Sprawiedliwości.

Mimo to firma macierzysta AT&T chętnie przyciąga abonentów do swojej nowej usługi HBO Max, co jest głównym powodem, dla którego Snyder Cut of Justice League będzie istnieć w pierwszej kolejności. Więc jeśli jest wystarczająco dużo oburzenia i chcą nadal wabić przygnębionych fanów DC do nowego źródła strumieniowego, Ayer Cut of Suicide Squad może być kuszącą ucztą.

Tytuł oryginalny: Suicide Squad: David Ayer Tweet Sends Fans Into Frenzy
Źródło: d-o-g

Share on facebook
Facebook
Share on google
Google+
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on pinterest
Pinterest

Serdecznie polecamy nasze zaprzyjaźnione serwisy: