Wpis powstał dzięki współpracy z:

Wiele wydarzyło się w świecie filmów DC, odkąd kinowa wersja Justice League trafiła do kin w 2017 roku.

Justice League Zacka Snydera jest oddzielone od ciągłości DC Cinematic Universe

Wiele wydarzyło się w świecie filmów DC, odkąd kinowa wersja Justice League trafiła do kin w 2017 roku.

Wiele wydarzyło się w świecie filmów DC od czasu, gdy kinowa wersja Justice League trafiła do kin w 2017 roku.

Zack Snyder omówił Justice League i ciągłość DCEU w nowym wywiad. Wiele się zmieniło w świecie filmów DC, odkąd Warner Bros. wypuściło Justice League. Todd Phillips i Joaquin Phoenix stworzyli Jokera, który rozgrywa się całkowicie poza połączonym światem, który Snyder pomógł stworzyć. Ben Affleck opuścił The Batman, a teraz Matt Reeves kręci nowy film z Robertem Pattinsonem w roli Caped Crusader. A to dopiero początek, ponieważ z obecnymi i przyszłymi filmami DC dzieje się dużo więcej.

Zack Snyder pierwotnie wyobrażał sobie Justice League jako dwuczęściową historię, która będzie kontynuowana w DCEU. Jednak studio odrzuciło ten pomysł, a film stał się tylko jedną częścią. A potem reżyser musiał opuścić projekt z powodu rodzinnej tragedii, więc nie był w stanie zrealizować swojej wizji. Mając to na uwadze, Snyder Cut of Justice League, choć ma zaledwie kilka lat, jest już przestarzały pod względem dopasowania do innych filmów DC. Snyder miał to do powiedzenia.

Fani DC wiedzieli, że Justice League Zacka Snydera będzie musiało siedzieć poza obecnym stanem wszechświata DC. W większości ci fani są po prostu szczęśliwi, że studio daje reżyserowi szansę pokazania, jak pierwotnie chciał, aby historia się potoczyła. Chociaż nie widzieliśmy zbyt wiele od Snydera, drażnił się, że nowy klip zostanie wydany w tym tygodniu, wraz z małym i specjalnym ogłoszeniem dla fanów.

Zack Snyder wyreżyserował Bena Afflecka jako Mrocznego Rycerza więcej niż jeden raz i dwoje łączy więź. Affleck jest bardzo szczęśliwy, widząc, że Snyder Cut of Justice League wreszcie stało się rzeczywistością. Ale co myśli reżyser o przejęciu marki przez nowego reżysera i aktora? Jak się okazuje, Snyder jest bardzo podekscytowany, widząc, co mogą zrobić Matt Reeves i Robert Pattinson. Wyjaśnia.

Batman to jeden z najbardziej oczekiwanych filmów przyszłego roku, obok Justice League Zacka Snydera, który będzie dostępny wyłącznie w HBO Max na początku przyszłego roku. Wiele się zmieniło w świecie filmów DC, ale przyjrzymy się, co mogłoby się stać, gdyby Snyder utknął w pobliżu, aby zobaczyć swoją wizję. Miejmy nadzieję, że sprosta szumowi, który narastał w ciągu ostatnich dwóch lat. Możesz obejrzeć wywiad z Zackiem Snyderem poniżej, dzięki kanałowi Beyond the Trailer w YouTube.

Tytuł oryginalny: Zack Snyder’s Justice League Is Separate from the DC Cinematic Universe Continuity
Źródło: movieweb

Share on facebook
Facebook
Share on google
Google+
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on pinterest
Pinterest

Serdecznie polecamy nasze zaprzyjaźnione serwisy: