Wpis powstał dzięki współpracy z:

Szef Stowarzyszenia Właścicieli Teatrów chce, aby hity kinowe trafiały do ​​kin, mimo że większość kin jest nadal zamknięta.

Hity kinowe powinny ukazać się zgodnie z harmonogramem pomimo przestojów nalega, aby właściciel teatru był szefem

Szef Stowarzyszenia Właścicieli Teatrów chce, aby hity kinowe trafiały do ​​kin, mimo że większość kin jest nadal zamknięta.

Szef Stowarzyszenia Właścicieli Teatrów chce, aby hity kinowe pojawiały się w kinach, mimo że większość kin wciąż jest zamknięta.

Niedawne oświadczenie, że Warner Bros. bezterminowo opóźniło wydanie Tenet, było swego rodzaju przyznanie się, że przemysł filmowy wciąż nie podniósł się po następstwach globalnego zamknięcia. Osobą, która szczególnie nie była zadowolona z tej decyzji, był John Fithian, szef Krajowego Stowarzyszenia Właścicieli Teatrów. W wywiadzie Fithian stwierdził, że wypuszczanie filmów w kinach, mimo że większość sieci kin nadal jest zamkniętych, jest jedyną rozsądną opcją dla studiów.

Żadne studio nie planuje nakręcić filmu, który kosztuje kilkaset milionów dolarów. wygrać nagrody. Głównym powodem tworzenia drogich filmów jest tworzenie przebojów kasowych, które mogą przynieść maksymalną ilość pieniędzy. Przykładowo, film taki jak Tenet musiałby zarobić 800 milionów dolarów, aby wyjść na zero. Takie liczby nie są możliwe przy obecnym stanie sieci teatralnych. Droga naprzód może być opisana jako mętna jako najlepsza, ale Fithian przypisuje głównym studiom informowanie dystrybutorów o strategii dystrybucji.

Warner Bros. już ogłosił, że w nadchodzących dniach Tenet doczeka się ‚ nietradycyjna strategia dystrybucji, co może oznaczać, że niektórzy spekulują, że film trafi na rynki międzynarodowe, zanim trafi do kin w USA. Istnieje również możliwość, że w przyszłości hity kinowe mogą zdecydować się na sprzedaż na VOD w obszarach, w których ich premiera kinowa nie jest możliwa. Niezależnie od tego, jakie kroki zdecydują się studia filmowe w związku z rozwojem dystrybucji, jasne jest, że czas szybko ucieka, a niektóre trudne decyzje będą musiały zostać podjęte szybko, jeśli biznes sieci kin ma przetrwać kilka następnych miesięcy. Różnorodność.

Tytuł oryginalny: Blockbuster Movies Should Release on Schedule Despite Shutdowns Insists Theater Owners Boss
Źródło: movieweb

Share on facebook
Facebook
Share on google
Google+
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on pinterest
Pinterest

Serdecznie polecamy nasze zaprzyjaźnione serwisy: