Wpis powstał dzięki współpracy z:

Oryginalna gwiazda Księgi Mormona, Josh Gad, mówi, że sytuacja będzie musiała się zmienić, jeśli serial przeskoczy ze sceny na ekran.

Josh Gad uważa, że ​​Musical Book of Mormon musi „przystosować się” i „przystosować”, by stać się filmem

Oryginalna gwiazda Księgi Mormona, Josh Gad, mówi, że sytuacja będzie musiała się zmienić, jeśli serial przeskoczy ze sceny na ekran.

Oryginalna gwiazda The Book of Mormon, Josh Gad, mówi, że sytuacja będzie musiała się zmienić, jeśli serial przeskoczy ze sceny na ekran.

Od czasu ogromnego sukcesu nagrody Tony wygrywając program The Book of Mormon na Broadwayu, wiele mówi się o adaptacji musicalu na srebrny ekran. Chociaż twórcy Trey Parker i Matt Stone nie słyszeli o tym wydarzeniu, jedna z gwiazd serialu, Josh Gad z Frozen II, uważa, że ​​pewne elementy będą musiały się zmienić, jeśli Księga Mormona kiedykolwiek przeskoczy ze sceny na ekran.

Josh Gad wspomina o „wzroście” i pomyśle adaptacji serialu, bez wątpienia mówi o bardziej kontrowersyjnych tematach, z których wyśmiewa Księga Mormona. Program z pewnością wzbudził brwi, gdy miał swoją premierę, ośmieszając wiarę mormonów, a także poruszając tak trudne tematy, jak zamknięta seksualność w kryzysie AIDS z satyryczną nutą, z Parkerem i Stone’em, twórcami South Park na czele, widzowie są prawdopodobnie świadomi tego rodzaju, które zostaną dostarczone. Gad zauważył, że w tym czasie nie słyszał nic o wersji filmowej.

Księga Mormona, podobnie jak South Park, opiera się na stereotypach dotyczących humoru, które ostatnio znalazły się pod ostrzałem wiele programów telewizyjnych i filmów, aby wrócić do kontekstu. Ten rodzaj adaptacji jest bez wątpienia tym, do czego odnosi się Gad, ale znając Parkera i Stone’a, prawdopodobnie przeciwstawiliby się wszelkim ingerencjom, być może nawet bardziej skłonni byliby do takich kontrowersji, gdyby Księga Mormona kiedykolwiek została dostosowana.

Na pewno dyskutowaliśmy na ten temat, ale … nie spieszymy się, żeby to zrobić, Parker powiedział IGN o filmie z Księgi Mormona w 2016 roku. Nie ma presji. Myślę, że Bobby nie czuje presji. Robi te rzeczy. Wszyscy jesteśmy zajęci. Wydaje się, że to też za wcześnie. Chcemy o tym porozmawiać i uczynić to naprawdę dobrym, ale … Uwielbiamy to, że mamy tę małą rzecz z Broadwayu. To sprawa Broadwayu. Ale myślę, że pewnego dnia chciałbym stworzyć ostateczną wersję, która wygląda następująco: oto, co chcieliśmy przez cały czas.

Wraz z niedawnym wydaniem innego niezwykle popularnego musicalu scenicznego, Hamilton, dla Disney +, wytwórnie mogą chcieć przenieść inne przedstawienia na Broadwayu na ekrany i do domów ludzi. Ale skoro Hamilton jest odbiorcą jakiegoś sprzeciwu z powodu przedstawiania właścicieli niewolników w serialu i postrzeganej gloryfikacji tematu, czy Księga Mormona rzeczywiście znajdzie się na szczycie listy? To przychodzi do nas dzięki uprzejmości PeopleTV’s Couch Surfing.

Tytuł oryginalny: Josh Gad Thinks The Book of Mormon Musical Needs to ‚Adapt’ and ‚Adjust’ to Become a Movie
Źródło: movieweb

Share on facebook
Facebook
Share on google
Google+
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on pinterest
Pinterest

Serdecznie polecamy nasze zaprzyjaźnione serwisy: