Wpis powstał dzięki współpracy z:

Disney był liderem w kasie w weekend, a Beauty and the Beast i Iron Man zajęli pierwsze miejsca.

Beauty and the Beast i Iron Man Top Kolejny dziwny weekend w kasie

Disney był liderem w kasie w weekend, a Beauty and the Beast i Iron Man zajęli pierwsze miejsca.

Disney był liderem w kasie w weekend, a Beauty and the Beast i Iron Man zajęli pierwsze miejsca.

Sprzedaż biletów jest nadal daleka od normy, ponieważ sieci kin jeszcze nie otworzyły swoich drzwi. W związku z tym sytuacja nadal wygląda trochę dziwnie, ponieważ wybuchy z przeszłości udają się na szczyty list przebojów. Przykładowo, Disney zdominował listy przebojów, a Beauty and the Beast i Iron Man zajęli pierwsze miejsca w weekend. Nie tylko to, ale Bohemian Rhapsody, który został wyprodukowany przez Fox, ale teraz należący do Disneya, zamknął pierwszą trójkę.

Na szczycie znalazł się remake Beauty and the Beast z 2017 roku, wyreżyserowany przez Billa Condona. kasy z 467 000 dolarów w weekend. Podobnie jak miało to miejsce od połowy marca, kiedy to AMC, Regal i Cinemark zostały zamknięte, lwia część dochodów z weekendu pochodziła z kino samochodowe. Chociaż w całym kraju pojawiają się bardziej tradycyjne kina, to wciąż jest to tylko niewielki ułamek dostępnych ekranów w USA.

Beauty and the Beast już odniosła ogromny sukces, zarabiając 1,26 miliarda dolarów podczas swojej pierwszej edycji. biegać w kinach. Więc to tylko wisienka na torcie. Podobnie Iron Man, film, który zapoczątkował Marvel Cinematic Universe w 2008 roku, zajął drugie miejsce z 430 000 $. Ponownie, intro Robbery Downey Jr. jako Tony Stark zarobił już ponad 585 milionów dolarów, co idzie w parze z łączną sumą MCU w wysokości 22,57 miliarda dolarów i wciąż rośnie. Ponownie, po prostu pozwalając Disneyowi dodać trochę więcej do ustalonej historii sukcesu.

Bohemian Rhapsody, nagrodzony Oscarem film biograficzny Queen, zarobił 240 000 $. Film zarobił nieco ponad 900 milionów dolarów w kinach, a umieszczenie go na listach przebojów w tym tygodniu pomaga jeszcze bardziej utwierdzić go w pozycji prawdziwego zadowolenia tłumu. Jurassic Park Stevena Spielberga nadal cieszy się ponownym występem w kasie, zajmując czwarte miejsce z 210 000 $. Kolejny klasyk wyprodukowany przez Spielberga, The Goonies, zajął piątą pozycję z 202 000 USD.

Chociaż z pewnością jest to dobry znak, że drive-in może przynieść tydzień biznesowy w tygodniu, w większości ze sprawdzonymi, starszymi tytuły, przed branżą wystawienniczą czeka jeszcze trudna droga. Warner Bros. po prostu opóźnił tenet w nieskończoność, co stawia wielkie sieci teatralne przed dylematem. Spodziewali się otwarcia przed końcem miesiąca, obiecując wielki przebój tuż za rogiem, który pomoże przyciągnąć klientów. Bez założeń może być im trudno uzasadnić otwarcie, zwłaszcza przy zastosowaniu zwiększonych środków bezpieczeństwa. Mając to na uwadze, może minąć trochę czasu, zanim zobaczymy nowy film z naprawdę mocnym weekendem otwarcia. Koniecznie sprawdź poniżej pełną listę dziesięciu najlepszych. Ta wiadomość przychodzi do nas za pośrednictwem Deadline.

Tytuł oryginalny: Beauty and the Beast and Iron Man Top Another Weird Weekend at the Box Office
Źródło: movieweb

Share on facebook
Facebook
Share on google
Google+
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on pinterest
Pinterest

Serdecznie polecamy nasze zaprzyjaźnione serwisy: