Wpis powstał dzięki współpracy z:

Wraz z ujawnieniem rozgrywki Halo Infinite już za kilka dni, Microsoft zaczął podnosić kurtynę w grze, dając fanom pierwsze spojrzenie na okładkę gry, która jest bardziej niż trochę podobna do oryginalnej okładki Combat Evolved. Ale ukłon w stronę korzeni franczyzowych nie jest najciekawszą rzeczą

Halo Infinite: Hak z hakiem drażniony w pudełku Art

Wraz z ujawnieniem rozgrywki Halo Infinite już za kilka dni, Microsoft zaczął podnosić kurtynę w grze, dając fanom pierwsze spojrzenie na okładkę gry, która jest bardziej niż trochę podobna do oryginalnej okładki Combat Evolved. Ale ukłon w stronę korzeni franczyzowych nie jest najciekawszą rzeczą

Wraz z ujawnieniem rozgrywki w Halo Infinite za kilka dni, Microsoft zaczął podnosić kurtynę gry, dając fanom pierwsze spojrzenie na okładkę gry, która jest bardziej niż trochę podobna do oryginalnej gry Combat Evolved pokrywa. Ale ukłon w stronę korzeni serii nie jest najciekawszą rzeczą w tym pudełku.

Niektórzy fani o orlich oczach w Internecie zauważyli jedną dużą różnicę w zbroi Master Chief, która może całkowicie zmienić sposób, w jaki gracze przemierzają pole bitwy w Halo Infinite. Jeśli spojrzysz na lewą rękawicę Chiefa, zauważysz nowy gadżet, który wygląda bardzo podobnie do haka z liną, który był przedmiotem wielu plotek w ciągu ostatnich kilku miesięcy.

Przyjrzyj się bliżej hakowi z liną :, Należy zauważyć, że w tej chwili to wszystko spekulacje, ponieważ Microsoft nie potwierdził jeszcze, czy to, na co tu patrzymy, jest w rzeczywistości hak z liną. Ale jeśli o to chodzi, ciekawie będzie zobaczyć, jak zmieni to doświadczenie Halo w przyszłości. Traversal w serii Halo zawsze polegał na postępie naprzód, odpychaniu hord wrogów, aby dostać się do następnego pokoju lub obszaru. Dodanie haka z liną może oznaczać większą pionowość w Halo Infinite, a także włączenie elementów parkour i platformówek. Halo nie byłaby pierwszą dużą strzelanką FPS, która to zrobiła, ponieważ Doom Eternal przyjął podobne podejście do przemierzania na początku tego roku.

Ale nawet jeśli hak z liną powoduje duże zmiany w poruszaniu się, znana grafika pudełkowa Halo Infinite również sugeruje powrót do przeszłości serii. W końcu okładka Halo Infinite jest w zasadzie wersją grafiki pudełkowej Combat Evolved w wysokiej rozdzielczości. Po pierwsze, w tle znajduje się pierścień Halo, z Master Chiefem na pierwszym planie, jako karabin szturmowy w pogotowiu. Widzimy również statki latające nad głowami, a także konstrukcje Forerunnera, wszystkie funkcje, które sprawiły, że okładka oryginalnej gry była tak interesującym widokiem na półkach sklepowych.

Ryan McCaffrey z IGN porównał oba okładki obok siebie na Twitterze, więc możesz lepiej przyjrzeć się podobieństwom:

To, czy grafika pudełkowa Halo Infinite wskazuje, że seria wraca do podstaw w tej nowej odsłonie, dopiero się okaże. Z pewnością powrót pierścieni Halo na pierwszy plan fabuły, a także włączenie Brutów jako jednego z głównych wrogów gry sugeruje, że gra przynajmniej odda hołd niektórym korzeniom serii, jeśli nie całkowicie. przeżyj je ponownie.

Jeszcze nie słyszeliśmy, jak Cortana i Stworzeni zmierzą się z historią po tym, jak Halo 5: Guardians zakończyło się klifem, który drażnił galaktyczne przejęcie prowadzone przez byłego najlepszego przyjaciela AI Master Chiefa. Agenta Locke’a, który zagrał w tej grze, również nigdzie nie ma w materiałach marketingowych, co sugeruje, że może nie odgrywać roli w grze, chociaż nowy Mega Bloks, który ma łączyć się z Halo Infinite, wydawał się drażnić mroczny los dla Spartanina granego przez aktora Luke’a Cage’a Mike’a Coltera.

Niezależnie od przypadku, dowiemy się więcej o tej grze, gdy zostanie w pełni zaprezentowana podczas prezentacji gier na konsolę Xbox. Do tego czasu będziemy Cię informować, gdy będziemy słyszeć więcej.

Halo Infinite pojawi się na Xbox Series X, Xbox One i PC w Święta 2020.

Tytuł oryginalny: Halo Infinite: Grappling Hook Teased in Box Art
Źródło: d-o-g

Share on facebook
Facebook
Share on google
Google+
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on pinterest
Pinterest

Serdecznie polecamy nasze zaprzyjaźnione serwisy: