Wpis powstał dzięki współpracy z:

Gwiazdy Bill & Ted Face the Music omawiają nadchodzącą trójkę.

Several Bill & Ted 3 Images Arrive, Keanu Reeves Promises Original Spirit Is Alive

Gwiazdy Bill & Ted Face the Music omawiają nadchodzącą trójkę.

Gwiazdy Bill & Ted Face the Music omawiają nadchodzącą trójkę.

W długo oczekiwanej kontynuacji, Bill i Ted Face the Music, z pewnością zapewnią dużo- potrzebnego śmiechu i ulgi przy premierze, sam Ted Theodore Logan, Keanu Reeves, mówił o filmie, mówiąc, że zachowuje on etos poprzednich części. Najnowsze spostrzeżenie zawiera kilka nowych zdjęć z filmu, w tym nową okładkę Total Film. Keanu tak mówi.

Do Keanu Reevesa dołączył jego ceniony kolega Bill S. Preston z Esq. (Alex Winter), który powtórzył te myśli, mówiąc: Ludzie od samego początku rozpoznają ich jako to, kim są. Nie zmienili się w różnych ludzi. Ale wiele komiksowej zarozumiałości bierze się z tego pomysłu. Jeśli masz dwie zwykle niepowstrzymane, wytrwałe postacie, takie jak ta, które stoją przed całkiem dużym wyzwaniem, są starsze i radzą sobie z realiami życia oprócz wyzwań, przed którymi stoją, to co? czy to wystarczy?

Biorąc pod uwagę niesłabnącą popularność zarówno Doskonałej przygody Billa i Teda, jak i Bogus Journey Billa i Teda, można by pomyśleć, że zdobycie zielonego światła trzeciego filmu byłoby łatwym zadaniem, ale według reżysera Dean Parisot, tak nie było. Powiedziałbym, że na produkcję prawdopodobnie mieliśmy tyle pieniędzy, ile dostalibyśmy na zrobienie pilota telewizyjnego, powiedział o budżecie filmu. Musieliśmy nakręcić film, który rozgrywa się w piekle i niszczy przestrzeń i czas oraz przyszłą protetykę. Było to logistycznie bardzo trudne do wykonania. Ułatwiało to to, że prawie wszyscy, z którymi pracowałem przez lata – znani artyści z kolekcją nagród na swoim koncie – zrobili wszystko, aby zrealizować ten projekt.

Myślę, że to dlatego, że istnieje taka miłość do tych postaci i tego, co one reprezentują, dodał Parisot. Cały czas staraliśmy się osiągnąć coś, co kochaliśmy. Ale jest to świadectwo zaangażowania wszystkich, ponieważ zarówno Keanu i Alex, jak i Chris i Ed nigdy się nie poddali. Ale to sprawiło, że wszystko było świetną zabawą.

Fani czekali prawie 30 lat na Billa i Teda Face the Music. Film zaczyna się od naszych kochających rock and rolla bohaterów, którzy wkraczają w wiek średni i muszą teraz znosić monotonię takiego życia. Ta nuda jest jednak krótkotrwała, jak twierdzi William Bill S. Preston, Esq. i Theodore Ted Logan są ostrzegani przez gościa z przyszłości o potrzebie stworzenia przez nich piosenki w 78 minut, która uratuje życie na Ziemi i cały wszechświat. Po drodze para współpracuje ze swoimi rodzinami, starymi przyjaciółmi, sławnymi muzykami i sobą nawzajem, aby wykonać zadanie.

Bill i Ted Face the Music oczywiście przywracają Alexa Wintera jako Williama Billa S. Prestona , Esq. i Keanu Reeves jako Theodore Ted Logan, z obsadą drugoplanową, w tym powracający William Sadler jako The Grim Reaper, a także nowicjusze Brigette Lundy-Paine i Samara Weaving jako Billie Little Bill Logan, córka Teda i Elizabeth oraz Theodora Little Ted Preston, córka Billa i Joanny. Przychodzi do nas z Total Film.

Tytuł oryginalny: Several Bill & Ted 3 Images Arrive, Keanu Reeves Promises Original Spirit Is Alive
Źródło: movieweb

Share on facebook
Facebook
Share on google
Google+
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on pinterest
Pinterest

Serdecznie polecamy nasze zaprzyjaźnione serwisy: