Wpis powstał dzięki współpracy z:

Alex Winter mówi, że jest „niesamowicie dumny” z trzeciego filmu Billa i Teda, a wieści o zaktualizowanym planie premiery są „nieuchronne”.

Bill & Ted Face the Music Release Plan Is Imminent, Alex Winter Teases Finished Cut

Alex Winter mówi, że jest „niesamowicie dumny” z trzeciego filmu Billa i Teda, a wieści o zaktualizowanym planie premiery są „nieuchronne”.

Bill i Ted zmierzą się z gwiazdą muzyki, Alexem Winterem, mówi, że widział ostatnią wersję oczekiwanej kontynuacji, obiecując również, że wkrótce pojawią się nowe informacje na temat planu premiery filmu. Pierwotnie zaplanowany na 21 sierpnia 2020 r., Film został później przeniesiony na 14 sierpnia, zanim został przesunięty z powrotem do 28 sierpnia z powodu poważnych wstrząsów z innymi dużymi premierami w kinach. Teraz, gdy inne tytuły, takie jak Tenet, ponownie się opóźniają, to samo może się zdarzyć z Billem i Tedem 3, ale co jest warte, Winter mówi, że jest dumny z filmu i wydaje się, że chętny jest, aby fani sprawdzili go, gdy tylko się pojawi. dostępne dla wszystkich.

Alex Winter grał rockera Wylda Stallynsa, Billa S. Prestona Esqa. od 1989, wraz z Keanu Reevesem w roli Teda Theodore’a Logana w Doskonałej przygodzie Billa i Teda. Wyreżyserowany przez Stephena Hereka na podstawie scenariusza autorstwa Chrisa Mathesona i Eda Solomona, film podąża za dwójką nastoletnich obiboków, którzy podróżują w czasie, mając na celu przygotowanie raportu z historii do szkoły.

Dwie ukochane postacie powróciły w sequelu Bogus Journey Billa i Teda z 1991 roku, który również przedstawił Williama Sadlera jako wersję Śmierci kultowej komedii. Od tego czasu oba filmy zyskały dużą popularność i należą do najpopularniejszych tytułów swojej epoki.

Bill i Ted Face the Music ponownie przywrócą Winter i Reeves, aby zagrać znacznie starsze wersje znanych postaci z dwóch oryginalnych filmów. Nowa kontynuacja, w której reżyserem jest teraz Dean Parisot, przywraca również oryginalnych pisarzy Mathesona i Solomona. Tym razem legendarni muzycy stają przed stworzeniem przeboju w zaledwie 78 minut, aby uratować cały wszechświat, a aby odnieść sukces, będą potrzebować pomocy ze strony swoich rodzin, starych przyjaciół i kilku prawdziwych muzyków. William Sadler powraca w roli Death, a Brigette Lundy-Paine i Samara Weaving grają odpowiednio córki Billa i Teda. Niedawno oczekiwane filmy, takie jak Halloween Kills i The Conjuring 3, otrzymały nowe daty premiery. Ponieważ premiera tych filmów miała nastąpić w miesiącach po Bill & Ted 3, szybko zaczęło wyglądać, jakby Face the Music w końcu również został zepchnięty do tyłu. Możemy się dowiedzieć, kiedy Bill i Ted przyjdą do [chronione pocztą elektroniczną]. Oczywiście, podczas gdy kontynuacja z pewnością byłaby najlepsza na dużym ekranie dla większości widzów filmowych, będzie wielu fanów, którzy woleliby po prostu zobaczyć, jak studio wypuszcza film na żądanie, podobnie jak wydania Scoob! i Trolls World Tour. W każdym razie powinniśmy wkrótce się tego dowiedzieć. Ta wiadomość pochodzi od Alexa Wintera na Twitterze.

Tytuł oryginalny: Bill & Ted Face the Music Release Plan Is Imminent, Alex Winter Teases Finished Cut
Źródło: movieweb

Share on facebook
Facebook
Share on google
Google+
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on pinterest
Pinterest

Serdecznie polecamy nasze zaprzyjaźnione serwisy: