Wpis powstał dzięki współpracy z:

Po tym, jak Sony zachwyciło graczy PlayStation 5 w czerwcu, nadszedł wreszcie czas, aby Microsoft wszedł na scenę z grami, które pojawią się na Xbox Series X. Julys Xbox Games Showcase ujawni więcej o Halo Infinite, flagowym tytule Xbox Series Xs, a także nadchodzące tytuły własne i osób trzecich

Transmisja na żywo z Xbox Games Showcase: obejrzyj informacje o Xbox Series X.

Po tym, jak Sony zachwyciło graczy PlayStation 5 w czerwcu, nadszedł wreszcie czas, aby Microsoft wszedł na scenę z grami, które pojawią się na Xbox Series X. Julys Xbox Games Showcase ujawni więcej o Halo Infinite, flagowym tytule Xbox Series Xs, a także nadchodzące tytuły własne i osób trzecich

Xbox ujawni gry, które pojawią się na Xbox Series X i nie tylko podczas specjalnego pokazu. Obejrzyj tutaj!

Po tym, jak Sony zachwyciło graczy PlayStation 5 w czerwcu, nadszedł wreszcie czas, aby Microsoft wszedł na scenę z grami, które pojawią się na Xbox Series X. Lipcowe Xbox Games Showcase ujawni więcej o Halo Infinite, Xbox Series X tytuł flagowy, a także inne tytuły własne i osób trzecich, które pojawią się na konsoli nowej generacji.

Wydarzenie cyfrowe, które zaplanowano na 23 lipca o godzinie 12:00 czasu wschodniego, będzie dla firmy Microsoft okazją do odpowiedzi na PS5, główną gwiazdę czerwcowych imprez IGN Summer of Gaming i Summer Game Fest. Sony ujawniło kilka dużych ekskluzywnych tytułów, które pojawią się na konsoli podczas wydarzenia cyfrowego, w tym Marvel’s Spider-Man: Miles Morales, Horizon Forbidden West, Demon’s Souls, Gran Turismo 7 i Ratchet & Clank: Rift Apart. Jak dotąd Xbox Series X ma tylko dwa potężne hity, których nie można uzyskać na PS5: Halo Infinite i Senua’s Saga: Hellblade II.

Ale Microsoft spędził także kilka ostatnich lat na przejmowaniu studiów, aby uzupełnić swoje własne portfolio. Nie wiemy jeszcze, nad czym mogą pracować Obsidian Entertainment, Rare, Double Fine, Compulsion Games, Undead Labs i reszta Xbox Game Studios dla Xbox Series X. Fani powinni spodziewać się, że usłyszą przynajmniej kilka z nich własne studia podczas pokazu.

Jednak Halo Infinite prawdopodobnie zajmie dużo czasu antenowego. To nie tylko pierwsza główna gra Halo od czasu wydania Halo 5: Guardians z 2015 roku, ale także pierwsza konsola Xbox z grą Halo od czasu pierwszej wersji Xbox. W Halo Infinite Microsoft może mieć nadzieję, że po raz kolejny znajdzie tego głównego sprzedawcę systemów, który daje Xbox Series X wczesną przewagę nad PS5.

Sądząc po tym, co widzieliśmy do tej pory w grze, powrót Master Chiefa może być również powrotem do korzeni serii, wraz z przygodą na nowym pierścieniu Halo, a także mnóstwem Brutów i innych Covenantów wrogów, aby zamienić się w papkę. Nie wiemy jeszcze, jak historia rewolucji sztucznej inteligencji Cortany z Halo 5 pasuje do nowej gry, ale mamy nadzieję, że podczas transmisji na żywo dowiemy się dużo więcej o historii gry.

Możesz obejrzeć wydarzenie na żywo tutaj:

Czy Microsoft skorzysta również z okazji, aby zaprezentować podobno Xbox Series S (inaczej Lockhart), bezdyskową wersję konsoli nowej generacji? Raporty z czerwca sugerowały, że Microsoft zorganizuje oddzielne wydarzenie w sierpniu, aby zaprezentować swoją konsolę cyfrową, która będzie rywalizować z PS5 Digital Edition. Istnieje również możliwość, że Microsoft w końcu ogłosi datę premiery lub Xbox Series X, a także otworzy zamówienia w przedsprzedaży dla swoich niespokojnych fanów. Ale o ile wiemy, nie będą to tematy do dyskusji podczas prezentacji gier.

Wiemy na pewno, że Xbox Series X będzie potężną konsolą nowej generacji, która ma wiele do zaoferowania. W rzeczywistości, po porównaniu specyfikacji każdej konsoli, stwierdziliśmy, że Xbox Series X jest mocniejszy niż PS5. Jeśli jeszcze tego nie zrobiłeś, spójrz na specyfikacje konsoli:

Xbox Series X ma obecnie premierę na święta 2020 r.

Tytuł oryginalny: Xbox Games Showcase Live Stream: Watch the Xbox Series X Reveals
Źródło: d-o-g

Share on facebook
Facebook
Share on google
Google+
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on pinterest
Pinterest

Serdecznie polecamy nasze zaprzyjaźnione serwisy: