Wpis powstał dzięki współpracy z:

Obecnie bardziej niż kiedykolwiek doceniamy nową telewizję. Gdy zapuszczamy się dalej w tę nową pustynię treści, przykłady świeżego wzrostu maleją. Jednym z takich programów telewizyjnych jest The 100, który jest obecnie w trakcie siódmego i ostatniego sezonu. Jako powrót w połowie sezonu, The 100 był jednym z finałów

Kiedy powróci The 100 Season 7?

Obecnie bardziej niż kiedykolwiek doceniamy nową telewizję. Gdy zapuszczamy się dalej w tę nową pustynię treści, przykłady świeżego wzrostu maleją. Jednym z takich programów telewizyjnych jest The 100, który jest obecnie w trakcie siódmego i ostatniego sezonu. Jako powrót w połowie sezonu, The 100 był jednym z finałów

Obecnie bardziej niż kiedykolwiek doceniamy nową telewizję. Gdy zapuszczamy się dalej w tę nową pustynię treści, przykłady świeżego wzrostu maleją. Jednym z takich programów telewizyjnych jest The 100, który jest obecnie w trakcie siódmego i ostatniego sezonu. Jako powrót w połowie sezonu, The 100 był jednym z ostatnich programów telewizyjnych, które zakończyły produkcję przed wybuchem COVID-19, a produkcje na całym świecie zostały zmuszone do zamknięcia. Oznacza to, że w przeciwieństwie do serialu, takiego jak Wynonna Earp z Syfy, który powraca w tę niedzielę z sześcioma odcinkami sezonu 4, które udało im się sfilmować, zanim produkcja została zatrzymana, otrzymamy pełny sezon The 100 Season 7 bez nienormalnych przerw.

Ale to nie znaczy, że nie będziemy mieli normalnej przerwy! W tej chwili Sezon 7 100 jest na krótkiej przerwie na kilka tygodni. Ostatnim wyemitowanym odcinkiem był „The Flock”, który jest dziewiątym odcinkiem 16-odcinkowego sezonu. Został wyemitowany 15 lipca z okazji ostatniego nowego odcinka od kilku tygodni. The 100 powróci dopiero 5 sierpnia. Następny nowy odcinek nosi tytuł „A Little Sacrifice”.

Czego możemy się spodziewać po powrocie The 100? Cóż, w streszczeniu dokucza: „Sheidheda wykonuje swój ruch, uczeń staje się zbuntowany”. Wygląda na to, że w następnym odcinku akcja w Sanctum zostanie naprawdę wrzucona na wyższy poziom, jeśli tak nie było. W zwiastunie widzimy razem Emori i Indrę i wyglądają na gotowych do walki. I prawdopodobnie będą musieli. Kiedy opuściliśmy Sanctum, Sheidheda zmasakrował Dzieci Gabriela, a wielu członków Wonkru zaczęło uznawać jego autorytet. Emori, Indra i Murphy nie mają się dobrze. Gdzie jest Raven, kiedy jej potrzebujesz?

W ostatnim odcinku omówiliśmy również szkolenie Diyozy, Echo, Octavii i Hope jako uczniów. Krótko mówiąc: Echo zabrał się do tego jak kaczka do wody, a Hope… nie. Została zesłana do Pokuty na pięć lat (z rozkazu Andersa, ale zgodnie z sugestią skazującą Echo), więc z wyjątkiem jakiejkolwiek cudownej ucieczki, następnym razem, gdy zobaczymy Hope, bardzo się zmieni. W ramach promocji kolejnego odcinka będziemy dostawać więcej informacji o Clarke, co jest świetną wiadomością. Wydaje się, że minęły całe życia, odkąd po raz pierwszy zobaczyliśmy jej przybycie na Bardo. Nie widzieliśmy jeszcze, jak naprawdę przetwarza pozorną śmierć Bellamy’ego i „wybór” Octavii, Echo i Diyozy, aby dołączyć do Team Disciples.

Zostało tylko siedem odcinków, a 100 ma wiele do podsumowania.

100 powraca 6 sierpnia. Przeczytaj więcej o tym sezonie tutaj.

Tytuł oryginalny: When Will The 100 Season 7 Return?
Źródło: d-o-g

Share on facebook
Facebook
Share on google
Google+
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on pinterest
Pinterest

Serdecznie polecamy nasze zaprzyjaźnione serwisy: