Wpis powstał dzięki współpracy z:

Regal, Cinemark, a teraz AMC nie otworzą swoich drzwi zgodnie z planem w lipcu i zwracają się o pomoc do rządu federalnego.

AMC Theatres opóźnia ponowne otwarcie do połowy do końca sierpnia

Regal, Cinemark, a teraz AMC nie otworzą swoich drzwi zgodnie z planem w lipcu i zwracają się o pomoc do rządu federalnego.

Regal, Cinemark, a teraz AMC nie otworzą swoich drzwi zgodnie z planem w lipcu i proszą o pomoc rząd federalny.

AMC Theatres ogłosiło, że nie będą otwierać swoich drzwi w następny weekend. Zamiast tego odkładają ponowne otwarcie do końca sierpnia w nadziei, że w tym momencie wszystko będzie dobrze. Zarówno Regal, jak i Cinemark ogłosiły opóźnienia na początku tego tygodnia, ale nie podały konkretnych ram czasowych na ponowne otwarcie swoich drzwi. W tej chwili sprawy narastają w Stanach Zjednoczonych, a kina w większości pozostają zamknięte, tak jak miało to miejsce od początku tego roku.

Kina AMC, podobnie jak reszta głównych sieci , bacznie obserwował Założenie Christophera Nolana dotyczące ponownego otwarcia. Pierwotna data premiery została ustalona na połowę lipca, który następnie przesunięto na koniec lipca, a następnie na połowę sierpnia. Teraz Tenet jest w stanie zawieszenia w Ameryce Północnej, podobnie jak duże sieci kin, które liczyły przynajmniej na zyski tego lata. Uważa się, że Tenet otworzy się teraz jako pierwszy na arenie międzynarodowej, więc powodzenia w unikaniu teraz tych spoilerów.

Jeśli chodzi o ich powody, by opóźnić ponowne otwarcie, AMC twierdzi, że jest to brak filmów, które wychodzą teraz. Ten nowy harmonogram odzwierciedla obecnie oczekiwane daty premiery bardzo oczekiwanych hitów, takich jak Warner Bros. Tenet i Mulan Disneya, a także daty premiery kilku innych nowych filmów, podali w oświadczeniu. To samo dotyczy wszystkich teatrów w tej chwili i wszystkich studiów. Bill i Ted Face the Music pojawią się w kinach i VOD we wrześniu w tym samym czasie, co jest kolejnym ciosem dla kin.

Nawet gdy Walt Disney World otwiera swoje drzwi, urzędnicy publiczni nie uważają, że jest to bezpieczne. otwarte kina w tym konkretnym czasie. Przeprowadzono badania, aby zobaczyć, jaki jest poziom zainteresowania powrotem do teatrów i jest on zróżnicowany. Niektórzy ludzie są gotowi i chętni do wejścia do kina, aby obejrzeć film już teraz, podczas gdy inni mają nadzieję na więcej protokołów bezpieczeństwa. Niektórzy myślą, że wejdą do kina przynajmniej w przyszłym roku, który przy obecnym stanie rzeczy będzie taki sam dla wszystkich. AMC twierdzi, że 1/3 ich kin na Bliskim Wschodzie iw Europie jest otwarta i funkcjonuje normalnie.

Ponieważ kina wszystkich rozmiarów zostały zamknięte od połowy marca, wszystkie szukają pomocy u rząd federalny. National Association of Theatre Owners apeluje do kinomanów o przesłanie do senatorów i lokalnych gubernatorów zwrócenia uwagi na tę sprawę, ponieważ niektóre z tych teatrów mogą już nigdy nie otworzyć swoich drzwi. Będziemy musieli tylko poczekać i zobaczyć, co się stanie w ciągu najbliższych kilku tygodni, ponieważ kilku mieszkańców Stanów Zjednoczonych pozostanie bez pracy. CNN jako pierwsza poinformowała o ponownym opóźnieniu przez AMC Theatres ponownego otwarcia.

Tytuł oryginalny: AMC Theatres Delays Reopening Until Mid-To-Late August
Źródło: movieweb

Share on facebook
Facebook
Share on google
Google+
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on pinterest
Pinterest

Serdecznie polecamy nasze zaprzyjaźnione serwisy: