Wpis powstał dzięki współpracy z:

RLJE Films wydało pierwszy zwiastun Spree, najnowszy reżyser Eugene Kotlyarenko.

Zwiastun Spree: Ulubiony Stranger Things Joe Keery jest maniakiem wspólnych przejazdów

RLJE Films wydało pierwszy zwiastun Spree, najnowszy reżyser Eugene Kotlyarenko.

RLJE Films wydało nowy zwiastun Spree. W nadchodzącym filmie występują Joe Keery, najbardziej znany z roli w Stranger Things Netflix. Przedstawia najnowsze od reżysera Eugene Kotlyarenko. Keery gra kierowcę wspólnego przejazdu, który jest również influencerem w mediach społecznościowych. Jak widać ze zwiastuna, tworzy to wyjątkowe połączenie ze szkodą dla jego klientów.

Zwiastun rozpoczyna się od przedstawienia postaci Joe Keery’ego, który szuka sławy w Internecie. Aby to osiągnąć, wykonuje złe akrobacje i filmuje tam, pracując jako kierowca wspólnego przejażdżki dla firmy o nazwie Spree. Istnieje wyraźny, cyniczny poziom komentarzy na temat sposobu, w jaki media społecznościowe kierują naszym obecnym życiem. Wykorzystuje również podejście found footage, które nie jest tak popularne jak kiedyś, ale nadal jest od czasu do czasu wykorzystywane. W tym przypadku wydaje się, że całkiem dobrze pasuje do tego założenia.

Wraz z Joe Keery obsadził także. Sasheer Zamata, Mischa Barton, John DeLuca, Josh Ovalle, Lala Kent, Frankie Grande z Kylem Mooneyem i Davidem Arquette. Gene McHugh napisał scenariusz wraz z Eugene Kotlyarenko. Mówiąc o swoich motywacjach do zrobienia filmu, Kotlyarenko miał to do powiedzenia.

Spree skupia się na Kurcie (Joe Keery z Stranger Things), 23-letnim kierowcy korzystającym z wspólnych przejazdów, który tak bardzo potrzebuje mediów społecznościowych uwaga, że ​​nic nie powstrzyma, by stać się wirusowym. Wymyśla plan transmitowania na żywo szaleństwa jako skrótu do niesławy, ukuwając swój zły plan #ticiton. Następnie instaluje kilka kamer w swoim samochodzie i zaczyna transmitować swoje przejażdżki. Szaleńczo błędnie obliczając popularność, jaką przyniesie ten śmiercionośny plan, desperacja Kurta rośnie, gdy próbuje znaleźć sposób na przezwyciężenie wad planu. W samym środku tego szaleństwa, komik (Sasheer Zamata) ze swoim własnym wirusowym programem wkracza na ścieżkę Kurta, stając się jedyną nadzieją na powstrzymanie jego błędnej rzezi.

Na razie plan jest wprowadzenie tego filmu do kin. Chociaż w tej chwili jest trochę w powietrzu, kiedy kina w USA będą rzeczywiście otwarte. AMC, Regal i Cinemark niedawno opóźniły zaplanowane wcześniej daty ponownego otwarcia. W każdym razie Spree pojawi się w wybranych kinach, na żądanie i cyfrowo 14 sierpnia od RLJE Films. Koniecznie sprawdź sam zwiastun.

Tytuł oryginalny: Spree Trailer: Stranger Things Favorite Joe Keery Is a Rideshare Maniac
Źródło: movieweb

Share on facebook
Facebook
Share on google
Google+
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on pinterest
Pinterest

Serdecznie polecamy nasze zaprzyjaźnione serwisy: