Wpis powstał dzięki współpracy z:

Taika Waititi przedstawiła najnowsze informacje na temat wyczekiwanego Thor: Love and Thunder, pozostając w domu z rodziną.

Reżyser Thor 4 nazywa Miłość i Grzmot szalonym filmem romantycznym

Taika Waititi przedstawiła najnowsze informacje na temat wyczekiwanego Thor: Love and Thunder, pozostając w domu z rodziną.

Taika Waititi przekazała najnowsze informacje na temat długo oczekiwanego Thor: Love and Thunder, pozostając w domu z rodziną.

Thor: Love and Thunder będzie szalony i romantyczny, zdaniem reżysera Taiki Waititi. Reżyser / scenarzysta / aktor był bardzo zajęty przez ostatnie kilka miesięcy i nie może się doczekać. Oprócz kontynuacji Thora Waititi pracuje nad swoim filmem Gwiezdne wojny i adaptacją Charliego i fabryki czekolady, więc nie ma problemu z szukaniem rzeczy do pracy. Znalazł nawet czas, aby czytać Jamesa i Giant Peach z kilkoma sławnymi przyjaciółmi na cele charytatywne. Obecnie trwa [ochrona poczty e-mail], więc jest to idealny moment, aby uzyskać aktualizację Marvel Cinematic Universe.

Thor: Love and Thunder został oficjalnie ogłoszony o tej porze w zeszłym roku przez Kevina Feige’a na panelu Marvel Studios . Feige przejął San Diego Comic-Con w zeszłym roku z mnóstwem aktualizacji i nowych projektów, ale wiadomości o Thorze były jedną z największych rzeczy, o których mówił. Fani MCU byli zachwyceni, gdy dowiedzieli się, że Taika Waititi ponownie współpracuje z Chrisem Hemsworthem, wraz z Natalie Portman i Tessa Thompson. Zapytany o postęp w kontynuacji, Waititi miał to do powiedzenia.

Taika Waititi przyjął postać Thora i wraz z Chrisem Hemsworthem na nowo go wymyśliła. To był hazard ze strony Marvel Studios, ale Hemsworth był zmęczony postacią i nadszedł czas na zmianę. Thor: Ragnarok to kolorowy i pełen humoru film z przesadną akcją superbohatera. Podczas gdy niektórzy fani nie byli w tej nowej wersji The God of Thunder, inni ją chwalili, co dało Hemsworthowi nową ekscytację do ponownego zagrania tej postaci.

Tak więc ponowne połączenie Taiki Waititi i Chrisa Hemswortha było ogromne wiadomości same w sobie. Ale dodanie Natalie Portman jako The Mighty Thor sprawiło, że wielu ludzi zaskoczyło, zwłaszcza że nie pojawiła się w Ragnarok. Jeśli chodzi o szczegóły dotyczące elementu fabuły, Waititi i ekipa trzymają usta zamknięte, ale reżyser podkreślił, że pisanie będzie nadal miało miejsce w postprodukcji.

Produkcje Marvel Studios są stale ewoluuje, więc ciekawie będzie zobaczyć, jak kończy się Thor: Love and Thunder. Wygląda na to, że Taika Waititi nie jest zainteresowany powtarzaniem się, więc fani mogą spodziewać się, że nadchodzący sequel będzie miał dość duże zmiany w stosunku do jego pierwszego doświadczenia z MCU, chociaż jego charakterystyczny humor będzie prawdopodobnie nadal obecny. Wywiad z Taika Waititi został pierwotnie przeprowadzony przez The BBC.

Tytuł oryginalny: Thor 4 Director Calls Love and Thunder an Insane Romance Movie
Źródło: movieweb

Share on facebook
Facebook
Share on google
Google+
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on pinterest
Pinterest

Serdecznie polecamy nasze zaprzyjaźnione serwisy: