Wpis powstał dzięki współpracy z:

Dyrektor generalny AT&T John Stankey zapewnia fanów Christophera Nolana, że ​​Tenet nadal będzie miał wielki teatralny debiut.

Tenet Won’t Go Straight to Streaming on HBO Max or PVOD Promises AT&T CEO

Dyrektor generalny AT&T John Stankey zapewnia fanów Christophera Nolana, że ​​Tenet nadal będzie miał wielki teatralny debiut.

CEO AT&T, John Stankey, zapewnia fanów Christopera Nolana, że ​​Tenet nadal będzie miał wielki teatralny debiut.

Odkąd ogłoszono, że wydanie Tenet Christophera Nolana było opóźniony w nieskończoność, fani obawiali się, że długo oczekiwany hit może zostać zmuszony do debiutu online za pośrednictwem wideo na żądanie, a nie na dużym ekranie. John Stankey, dyrektor generalny AT&T, spółki macierzystej WarnerMedia, przeprowadził niedawno telekonferencję z analitykami, omawiając szanse, że więcej ich planowanych premier kinowych trafi bezpośrednio do streamingu. Według Stankeya, chociaż taka strategia jest możliwa do wykonania w przypadku innych filmów, Tenet na pewno tego nie zrobi.

Chociaż przejście od razu do transmisji strumieniowej okazało się zaskakująco opłacalną opcją w przypadku niektórych filmów, takich jak Trolls World Tour , drogi film, taki jak Tenet, musi zarobić znacznie więcej pieniędzy, aby wyjść na zero, niż może zapewnić niesprawdzony rynek, taki jak streaming online za pośrednictwem PVOD. Oprócz strony biznesowej, Nolan wyjaśnił w poprzednich wywiadach, w jaki sposób stworzył Tenet jako doświadczenie teatralne, którego wartość byłaby zmniejszona, gdyby nie był oglądany na dużym ekranie.

Na razie Stankey jest skłonny poczekaj na sytuację, jeśli chodzi o Tenet, ale przyznał, że posiadanie usługi przesyłania strumieniowego, takiej jak HBO Max, dodało również kilka opcji powitania, które firma powinna rozważyć przy podejmowaniu decyzji, jak rozpowszechniać swoje treści w świecie po zamknięciu.

Nie wiem, kiedy będą otwarte kina, tak jak nie jestem pewien, czy potrafię dokładnie określić, kiedy szkoły zostaną ponownie otwarte i jakie będą okoliczności. I nie ma wątpliwości, że im dłużej to będzie trwało, na marginesach, na które patrzymy i stwierdzamy, że będzie lepiej, będzie można je rozprowadzić w innej konstrukcji lub innej konstrukcji. Podoba mi się fakt, że teraz mamy taką możliwość. Uwielbiam rzeczywistość, w której udało nam się zbudować platformę, którą możemy wykorzystać i możliwości z każdej tworzonej przez nas treści, kinowej lub innej, i wybrać platformę i dokąd z nią pójdziemy.

Ta wiadomość pochodzi z Deadline. Tenet wciąż czeka na oficjalną datę premiery kinowej w USA

Tytuł oryginalny: Tenet Won’t Go Straight to Streaming on HBO Max or PVOD Promises AT&T CEO
Źródło: movieweb

Share on facebook
Facebook
Share on google
Google+
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on pinterest
Pinterest

Serdecznie polecamy nasze zaprzyjaźnione serwisy: