Wpis powstał dzięki współpracy z:

Oficjalna grafika promocyjna Avengers: Endgame i Infinity War była na innym poziomie, ale została wzmocniona przez zagorzałego fana MCU.

Infinity War and Avengers: Endgame Zdobądź oszałamiający podwójny plakat autorstwa fanów

Oficjalna grafika promocyjna Avengers: Endgame i Infinity War była na innym poziomie, ale została wzmocniona przez zagorzałego fana MCU.

Zagorzały fan Marvel Cinematic Universe wziął plakaty Avengers: Endgame i Infinity War i połączył je. Endgame jest najbardziej dochodowym filmem wszechczasów i prawdopodobnie tak pozostanie, ponieważ Avatar 2 został opóźniony w nieskończoność. Niezależnie od sukcesu kasowego, oba filmy położyły kres sadze Infinity, chociaż Spider-Man: Far From Home był technicznie ostatnim filmem w fazie 3 i zmienił sposób, w jaki fani i świat patrzą na filmy komiksowe. < / strong>

Plakat artysty Nicolasa Tetreault-Abela, łączący sztukę Avengers: Endgame i Infinity War, kładzie główny nacisk na Kapitana Amerykę i Iron Mana, przy czym każdy bohater zajmuje inną stronę. God of Thunder jest z przodu i na środku, prezentując swój wygląd z Infinity War, w przeciwieństwie do swojej większej postaci z drugiej części. Stamtąd reszta bohaterów jest obok niego ze złoczyńcami na niebie. To dość epicki plakat, którego fani MCU najprawdopodobniej będą chcieli, był oficjalnym dziełem sztuki.

Joe i Anthony Russo wyreżyserowali zarówno Avengers: Endgame, jak i Infinity War, a teksty na obu częściach pochodzą od Christophera Markusa i Stephen McFeely. Cztery osoby długo i ciężko pracowały nad stworzeniem spójnej historii do filmów i nadal dobrze pisały w procesie postprodukcji, aby upewnić się, że wszystko ze sobą współgra. Było to ogromne przedsięwzięcie i coś, do czego żaden z nich nie jest w tej chwili zbyt chętny do powrotu, chociaż nieuchronnie w pewnym momencie ponownie zaczną współpracę z Marvel Studios.

Bracia Russo już wyrazili zainteresowanie w powrocie do filmu Secret Wars, o którym krążą plotki od lat. Wygląda jednak na to, że może się to urzeczywistnić po opadnięciu kurzu w fazie 4 MCU i prawdopodobnie w fazie 5. Joe i Anthony Russo powiedzieli, że ambicja i zakres Secret Wars przyćmiłyby to, co zrobili w Avengers: Endgame i Infinity War co wydaje się niewiarygodne. Jednak to są faceci, którzy by to wiedzieli i są właściwym duetem reżyserskim, który podejmie się projektu, jeśli i kiedy szef Marvel Studios, Kevin Feige, da mu zielone światło.

Mając ostatnio tak dużo wolnego czasu, fani udało się stworzyć i zagłębić się w Marvel Cinematic Universe. Mimo że filmy oglądano wiele razy, niektórzy fani wracają po więcej, jednocześnie czerpiąc inspirację. Tak właśnie powstaje nowy plakat łączący Avengers: Endgame i Infinity War. Jeśli chodzi o to, co będzie dalej z MCU, będziemy musieli nadal być cierpliwi, ponieważ nie wygląda na to, że kina zostaną otwarte w najbliższym czasie, co oznacza, że ​​może to być dłuższe oczekiwanie na Czarną Wdowę i film Eternals. W międzyczasie możesz obejrzeć wspaniały plakat fanowski powyżej, dzięki kontu na Instagramie Nicolasa Tetreault-Abela.

Tytuł oryginalny: Infinity War and Avengers: Endgame Get a Stunning Double Feature Fan-Made Poster
Źródło: movieweb

Share on facebook
Facebook
Share on google
Google+
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on pinterest
Pinterest

Serdecznie polecamy nasze zaprzyjaźnione serwisy: