Wpis powstał dzięki współpracy z:

Brie Larson publikuje zdjęcie z okazji rocznicy roli Kapitana Marvela.

Brie Larson świętuje rocznicę Captain Marvel Comic-Con zdjęciami z przeszłości

Brie Larson publikuje zdjęcie z okazji rocznicy roli Kapitana Marvela.

Kierowniczka MCU, Brie Larson, udała się na Twittera, aby uczcić czteroletnią rocznicę zostania Carol Danvers znaną jako Captain Marvel. Aktorka podzieliła się serią zdjęć nawiązujących do jej wczesnych dni z postacią i opublikowała następującą wiadomość dla fanów.

Przeglądając zdjęcia. Bycie twoim cudownym kapitanem było przywilejem życia. Nie mogę uwierzyć, że to wszystko zaczęło się dzisiaj na ComicCon 4 lata temu.

Zdjęcia przedstawiają Brie Larson ubierającą się w kostium Kapitana Marvela, pozującą z zespołem kreatywnym stojącym za jej pierwszym solowym filmem w MCU, herb z planu filmowego noszący jej prawdziwe imię i gadżety Kapitana Marvela. Uchwyt twitterowy Marvel Studios odpowiedział na tweeta Larsona Higher, szybciej, dalej, co jest zwrotem często kojarzonym z Captain Marvel w komiksach.

W miarę kontynuowania [chroniona przez e-mail], inni fani również szybko pogratulować Larsonowi z okazji rocznicy, zamieszczając swoje zdjęcia z pamiątkami Kapitana Marvela i wspominając o wpływie, jaki wywarła na nich postać superbohaterki. W 2019 roku Captain Marvel stał się pierwszym filmem o superbohaterach prowadzonym przez postać kobiecą, który zarobił ponad miliard dolarów w kasie, pokonując Wonder Woman i Black Widow dla honoru, a ta ostatnia wciąż nie otrzymała solowego filmu na ten punkt. W przeszłości Larson mówiła o poczuciu odpowiedzialności, które czuje, aby sprostać tytułowi pierwszej solowej żeńskiej superbohaterki MCU.

Ustawiony w latach siedemdziesiątych kapitan Marvel opowiedział historię Carol Danvers, pilot myśliwca, który jest zarażony obcą energią, która zamienia ją w hybrydę człowieka i Kree i nasyca ją mocą, o której nie zdaje sobie sprawy. Po latach spędzonych na ojczystym świecie Kree, bez wspomnienia z poprzedniego życia, Danvers wraca na Ziemię i rozpoczyna podróż do odkrywania siebie, której kulminacją jest przyjęcie przez nią płaszcza międzygalaktycznego superbohatera Kapitana Marvela, dając w ten sposób młodemu Nickowi Fury pomysł zebrania zespołu superpotężnych osób do radzenia sobie z zagrożeniami zbyt dużymi dla ludzkości lub pojedynczego superbohatera.

Larson powtórzyła swoją rolę jako Kapitan Marvel w Avengers: Endgame, gdzie odegrała kluczową rolę w usuwaniu skowronków floty statków kosmicznych Thanosa, a także w pojedynkę zniszczył Szalonego Tytana, dopóki nie wykorzystał klejnotów nieskończoności.

Teraz aktorka przygotowuje się do rozpoczęcia pracy nad kolejnym solowym filmem Captain Marvel, który będzie dalej poszerzać listę obsady drugoplanowej, wprowadzając postacie takie jak Kamal Khan aka Miss Marvel i kosmiczne ramię organizacji SHIELD Nicka Fury’ego, znanej jako SWORD. Napisany przez Megan McDonnell z Brie Larson w roli głównej, Captain Marvel 2 ma wejść do kin 8 lipca 2022 roku.

Tytuł oryginalny: Brie Larson Celebrates Captain Marvel Comic-Con Anniversary with Throwback Photos
Źródło: movieweb

Share on facebook
Facebook
Share on google
Google+
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on pinterest
Pinterest

Serdecznie polecamy nasze zaprzyjaźnione serwisy: