Wpis powstał dzięki współpracy z:

Używając hashtagu #ThanksBatfleck, tysiące fanów DC składa hołd wersji Batmana Bena Afflecka.

#ThanksBatfleck Trends na Twitterze jako fani świętują Batmana Bena Afflecka

Używając hashtagu #ThanksBatfleck, tysiące fanów DC składa hołd wersji Batmana Bena Afflecka.

Używając hashtagu #ThanksBatfleck, tysiące fanów DC składa hołd wersji Batmana Bena Afflecka.

Być może Ben Affleck nie grał Batmana w najlepiej przyjętym filmy przedstawiające Mrocznego Rycerza, ale tysiące fanów jego podejścia do kultowego superbohatera DC uhonoruje jego występ w mediach społecznościowych popularnym hashtagiem #ThanksBatfleck. Stworzony specjalnie dla fanów, aby oddać hołd wersji DCEU Bruce’a Wayne’a, widzianej w Batman v Superman: Dawn of Justice and Justice League, hashtag okazał się dużym sukcesem, szybko zyskuje popularność dzięki szerokiej gamie postów na Twitterze, Instagram i Facebook.

Ben Affleck jako The Batman był idealną decyzją do obsady. Zawsze będę kochać jego aktorstwo dla tej postaci, mówi jeden z fanów na Twitterze, powtarzając myśli wielu innych, twierdząc, że Affleck jest jednym z najlepszych aktorów Batmana. Twój Batman jest na zawsze THE Batman. Mam nadzieję, że w przyszłości, przez telefon Bat lub sygnał Batmana, że ​​kiedykolwiek Batman będzie potrzebny, będziesz człowiekiem, który odbierze telefon, inny fan wysłał tweeta bezpośrednio do Afflecka, używając hashtagu #ThanksBatfleck. Inni publikują własną grafikę fanów Afflecka Batmana, aby oddać hołd, w tym jeden artysta, który naszkicował postać po tym, jak został całkowicie zdumiony występem Bena Afflecka jako Batmana i Bruce’a Wayne’a.

Wiele osób z społeczności posty w mediach również wyrażają podekscytowanie, widząc więcej Afflecka jako Batmana w nowej odsłonie Justice League Zacka Snydera, która ma pojawić się w HBO Max w 2021 roku. Podobno Warner Bros. przekaże Snyderowi miliony dolarów na sfilmowanie powtórnych sesji, aby odświeżyć kontrowersyjne film w sposób, jaki pierwotnie wyobrażał. Poinformowano również, że Affleck wróci, aby ponownie złożyć pelerynę i kaptur, aby pomóc w ukończeniu projektu, dołączając do innych aktorów DCEU, takich jak Gal Gadot, Henry Cavill, Ray Fisher, Ezra Miller i Jason Momoa. Może to nie to samo, co zdobycie Afflecka w solowym filmie o Batmanie, ale fanom Batflecka będzie miło, gdy w końcu zobaczą więcej tej wersji zamaskowanego krzyżowca.

Podczas jego roli, Affleck zdołał pojawić się w trzech filmach jako Batman i chociaż wszyscy byli wielkimi zarabiającymi pieniądze, żaden nie okazał się wielkim hitem wśród krytyków. Mimo to występ Afflecka jako Batmana w szczególności był chwalony przez wielu fanów, którzy, co prawda, nie cieszyli się zbytnio w filmach. Zanim Matt Reeves przejął projekt i zrestartował go z oryginalną fabułą z udziałem Roberta Pattinsona, The Batman został pierwotnie opracowany, aby zbadać Batmana Afflecka nieco dalej, a Affleck, oprócz tego, że grał główną rolę, pisał i reżyserował.

Jeśli nowa wersja Ligi Sprawiedliwości w HBO Max Zacka Snydera okaże się tak dużym sukcesem, jak ma potencjał, możemy po prostu zobaczyć więcej DCEU eksplorowanych w innych projektach HBO Max. Trzymajmy kciuki za Batflecka, który dostanie swój nowy film, a nawet serial telewizyjny, na co wielu fanów ma nadzieję. Możesz przejrzeć niektóre tweety na cześć Afflecka jako Batmana poniżej i dołączyć do mediów społecznościowych z hashtagiem #ThanksBatfleck.

Tytuł oryginalny: #ThanksBatfleck Trends on Twitter as Fans Celebrate Ben Affleck’s Batman
Źródło: movieweb

Share on facebook
Facebook
Share on google
Google+
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on pinterest
Pinterest

Serdecznie polecamy nasze zaprzyjaźnione serwisy: