Wpis powstał dzięki współpracy z:

Regal Cinemas dołącza do Cinemark i AMC Theatres w planach ponownego otwarcia

Podążając śladami AMC i Cinemark, Regal przesunął planowaną datę ponownego otwarcia.

Podążając śladami AMC i Cinemark, Regal przesunął planowaną datę ponownego otwarcia.

Regal Cinemas, druga co do wielkości sieć teatrów w USA, cofnęła się planowana data ponownego otwarcia. Cineworld, spółka macierzysta sieci, otworzy teraz swoje teatry 31 lipca. Jest to trzytygodniowe opóźnienie, ponieważ sieć była wcześniej otwierana ponownie 10 lipca. Cineworld otworzy również swoje teatry w Wielkiej Brytanii i Irlandii o koniec lipca.

Podążając śladami AMC i Cinemark, Regal przesunęła planowaną datę ponownego otwarcia. Podążając śladami AMC i Cinemark, Regal przesunęła swoją planowaną datę ponownego otwarcia.

Dzieje się tak po tym, jak AMC i Cinemark podobnie przełożyły ich wcześniej ogłoszone plany ponownego otwarcia. Większość teatrów w Stanach Zjednoczonych jest zamknięta od połowy marca, a lipiec od dawna jest postrzegany jako miesiąc, w którym branża wystawiennicza będzie próbowała odzyskać równowagę. Cineworld miał to do powiedzenia na temat tej decyzji w oświadczeniu.

Główne sieci teatrów na początku pokażą skład starych klasyków i hity, aby zdobyć mięso na fotelach. Wynika to głównie z tego, że na początku nie będzie żadnych nowych filmów. Tenet Christophera Nolana i remake Mulana na żywo Disneya mają być pierwszymi, które pojawią się na rynku. Niedawno w obu filmach cofnięto daty, co skłoniło Regala, AMC i Cinemark do opóźnienia ich ponownego otwarcia.

Wszystkie sieci wdrożyły ścisłe środki w celu zapewnienia jak największej bezpieczeństwa. Obejmuje to zmniejszoną pojemność audytorium, dodatkowe warunki sanitarne między pokazami, zamawianie biletów i koncesji online, a także wymagania dotyczące masek. Początkowo firmy wymagały jedynie od pracowników noszenia masek, a jedynie zachęcały odwiedzających do robienia tego samego. Po intensywnej reakcji online Regal, AMC i Cinemark odwrócili kurs w tej sprawie. Wszyscy klienci będą zobowiązani do noszenia masek, chyba że jedzą lub piją. Podczas zamknięcia poświęcono miliardy dochodów z kas, co zaszkodziło zarówno studiom filmowym, jak i sieciom kin. Pozostaje do zobaczenia, jak wytrzymała będzie kasa kasowa, gdy kina wreszcie się ponownie otworzą. Ograniczona pojemność widowni i dodatkowy czas między projekcjami będą ograniczać, ale jeśli ludzie będą wahać się przed powrotem do kina, może to jeszcze bardziej skomplikować sytuację. Nawet z takimi opcjami, jak premium VOD, studia potrzebują dystrybucji kinowej, aby uzasadnić hity takie jak Tenet i Mulan. Będziemy na bieżąco informować Cię o rozwoju sytuacji. Ta wiadomość została wcześniej podana przez Variety.

Tytuł oryginalny: Regal Cinemas Joins Cinemark and AMC Theatres in Pausing Reopening Plans
Źródło: movieweb

Share on facebook
Facebook
Share on google
Google+
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on pinterest
Pinterest

Serdecznie polecamy nasze zaprzyjaźnione serwisy: