Wpis powstał dzięki współpracy z:

Wydanie Spider-Mana 3 zostaje ponownie opóźnione i przyjmuje oryginalny slot Avatar 2.

Data premiery Spider-Mana 3 ponownie opóźniona, Marvel zachowa go na Boże Narodzenie 2021

Wydanie Spider-Mana 3 zostaje ponownie opóźnione i przyjmuje oryginalny slot Avatar 2.

Wydanie Spider-Mana 3 ponownie się opóźnia i zajmuje oryginalny slot Avatar 2.

Kalendarz premier filmów o superbohaterach wciąż się zmienia. Spider-Man 3 MCU ma teraz opóźnienie wydania o około miesiąc w stosunku do wcześniej planowanego automatu z 5 listopada 2021 r. Film ma pojawić się w kinach 17 grudnia 2021 roku, zajmując miejsce wolne przez Avatar 2, który zadebiutuje teraz cały rok później 16 grudnia 2022 roku.

Trzeci Spider-Man movie już raz przesunięto datę premiery, a nowe opóźnienie jest tylko częścią krajowego kalendarza premier, pozostawiając kwestię wydania międzynarodowego. To sygnalizuje, że hollywoodzkie studia nadal przyjmują podejście „poczekaj i zobacz” przy planowaniu nowych wydawnictw i jest prawdopodobne, że kalendarz premier zostanie jeszcze kilka razy przetasowany, dopóki świat nie będzie lepiej radził sobie z obecną globalną sytuacją kryzysową. < / p>

Niedawno udostępniono na Reddicie wideo z konta Patreon ojca aktora Spider-Mana Toma Hollanda, w którym aktor mówił o projektach, dla których obecnie kręcił, i wspomniał, że Spider-Man 3 zakończy pracę nad produkcją w Luty przyszłego roku.

Plotki dotyczące kolejnego filmu o Spider-Manie krążyły po fandomie superbohaterów od czasu ostatniego trafienia do kin. Spider-Man: Far From Home zakończyło się ujawnieniem światu sekretnej tożsamości Petera Parkera i poszukiwaniem Spider-Mana za rzekome morderstwo Mysterio.

Fabuła była nasycona mnóstwem dodatkowych dramatów z prawdziwego życia. po tym, jak Disney i Sony rozpoczęły długą batalię prawną o prawa do mitologii Spider-Mana. Walka podzieliła fandom na tych, którzy chcieli, aby Spider-Man pozostał w MCU, i tych, którzy chcieli, aby skupił się na własnej franczyzie, i ostatecznie została rozwiązana, gdy dwaj studyjni giganci zdecydowali się na półsio, co oznacza, że ​​Sony może dodać ścianę z łóżkiem internetowym -crawler do ich raczkującego kinowego wszechświata znanego jako SPUMC (Sony Pictures Universe of Marvel Characters), jednocześnie pozwalając tej postaci na dalsze pojawienie się w przyszłych filmach MCU.

Co to oznacza dla następnego filmu Spider-Mana: że Peter Parker w końcu będzie mógł wchodzić w interakcje z wieloma kultowymi postaciami z drugoplanowej obsady komiksów Spider-Mana, którym wcześniej zabroniono pojawiać się w jego filmach pod MCU.

Na pierwszym miejscu na liście są wszyscy ulubiony obcy symbiont Venom, który dostaje swój drugi solowy film i którego główny aktor, Tom Hardy, drażnił epizod Hollanda, potwierdzając fakt, że Spider-Man jest teraz częścią tego wszechświata. Krąży też pogłoska, że ​​studio chce ustawić w nowych filmach Petera Parkera MJ-a, w którym gra Zendaya jako superbohater Firestar.

Więc Spider-Man 3 może równie dobrze zawierać występy Venoma , Firestar, Morbius, Kraven the Hunter, Black Cat i The Sinister Six na czele z Michaelem Keaton’s Vulture. Podsumowując, jest wiele rzeczy, na które fani mogą się nie doczekać, kiedy film, miejmy nadzieję, pojawi się w kinach pod koniec przyszłego roku, zamiast ponownie zostać przełożony. Ta wiadomość pochodzi z Variety.

Tytuł oryginalny: Spider-Man 3 Release Date Delayed Again, Marvel Will Save It for Christmas 2021
Źródło: movieweb

Share on facebook
Facebook
Share on google
Google+
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on pinterest
Pinterest

Serdecznie polecamy nasze zaprzyjaźnione serwisy: