Wpis powstał dzięki współpracy z:

Dyrektor Colin Trevorrow wyjaśnia, jakie prace przeszły w Jurassic World 3 podczas przestoju.

Jurassic World 3: Dominion Script nie zmienił się zbytnio podczas przerwy w produkcji

Dyrektor Colin Trevorrow wyjaśnia, jakie prace przeszły w Jurassic World 3 podczas przestoju.

Reżyser Colin Trevorrow wyjaśnia, jakie prace poszły w Jurassic World 3 podczas przestoju.

Jurassic World 3 niedawno stał się jednym z pierwszych dużych hollywoodzkich przebojów, który wznowił kręcenie po szeroko rozpowszechnionym wstrzymanie produkcji, z jakim borykała się firma na początku tego roku. Większość kręcenia filmów i programów telewizyjnych zatrzymała się w marcu i powoli wszystko zaczyna się znowu toczyć. Teraz reżyser Colin Trevorrow ujawnia, że ​​dobrze wykorzystali tę przerwę, ale historia tak naprawdę się nie zmieniła.

Colin Trevorrow uczestniczył w panelu [chronionym pocztą elektroniczną] zatytułowanym Directors on Directing. W rozmowie uczestniczyli także Robert Rodriguez i Joseph Kosinski. Podczas panelu Trevorrow poruszył temat pracy wykonanej podczas przerwy w produkcji. Zamiast poprawiać scenariusz, zdecydowali się złożyć razem, jakie sekwencje zostały nakręcone. Oto, co Trevorrow miał do powiedzenia na ten temat.

Kontynuacja pod oficjalnym tytułem Jurassic World: Dominion była kręcona przez kilka tygodni, a produkcja rozpoczęła się w lutym, zanim zostali zmuszeni do naciśnięcia przycisku pauzy. Ujawniono kilka zdjęć z planu, przedstawiających akcję na śniegu. Wygląda na to, że Colin Trevorrow zdecydował się zakończyć prace nad efektami wizualnymi i dokończyć te sekwencje, zamiast zastanawiać się nad historią lub wprowadzać jakiekolwiek większe zmiany w tym kierunku. Ale drugą kwestią jest to, że filmowiec wierzy, że ten proces pomoże w pozytywny sposób wpłynąć na resztę produkcji.

Szczegóły fabuły nie zostały jeszcze oficjalnie ujawnione. Wiemy na pewno, że film skupi się na dinozaurach żyjących w prawdziwym świecie wśród ludzi. Pod koniec Upadłego Królestwa 2018, dinozaury, które wydostały się z Isla Nublar, zostały wypuszczone. Przekonaliśmy się, jak to będzie wyglądać w krótkiej bitwie na żywo w Big Rock.

Chris Pratt i Bryce Dallas Howard powracają jako Owen i Claire, z Samem Neillem, Laurą Dern i Jeffem Goldblum ponownie spotykają się jako Alan, Ellie i Ian. Obecnie Jurassic World: Dominion ukaże się w kinach 11 czerwca 2021 roku. Z pewnością będziemy Was informować o dalszych szczegółach. Cały panel można obejrzeć na kanale YouTube Comic-Con International.

Tytuł oryginalny: Jurassic World 3: Dominion Script Wasn’t Changed Much During Production Shutdown
Źródło: movieweb

Share on facebook
Facebook
Share on google
Google+
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on pinterest
Pinterest

Serdecznie polecamy nasze zaprzyjaźnione serwisy: