Wpis powstał dzięki współpracy z:

Rola Jokera w oryginalnym zakończeniu Suicide Squad została ujawniona i zweryfikowana przez reżysera Davida Ayera.

Strona ze skryptem Suicide Squad ujawnia oryginalne zakończenie Jokera, którego nie mogliśmy zobaczyć

Rola Jokera w oryginalnym zakończeniu Suicide Squad została ujawniona i zweryfikowana przez reżysera Davida Ayera.

Rola Jokera w oryginalnym zakończeniu Suicide Squad została ujawniona i zweryfikowana przez reżysera Davida Ayera.

Filmowiec David Ayer ujawnił rolę, jaką Joker odegrał w oryginalne zakończenie jego filmu Suicide Squad z 2016 roku, zanim studio zmusiło Ayera do zmiany scenariusza. Temat pojawił się na Twitterze, kiedy fan odkrył stronę ze skryptu z oryginalnym zakończeniem filmu, co Ayer potwierdził, że zostało sfilmowane z następującą wiadomością.

Wspomniana scena rozgrywa się pod koniec Legii Samobójców. Główna złoczyńczyni Enchantress przejęła kontrolę nad Amandą Waller w momencie, gdy członkowie drużyny przybywają na miejsce zdarzenia. To wtedy pojawia się Joker, niosąc spusty do bomb zamkniętych na szyi każdego członka, i nakazuje Harleyowi zdradzić drużynę i dołączyć do niego u boku Enchantress.

W kinowej części filmu scena Rozegrała się inaczej, z nieobecnością Jokera, a sama Enchantress oferowała Harley szansę zdradzenia przyjaciół i dołączenia do niej. W końcu Harley decyduje się stanąć po stronie drużyny, a drużyna razem pokonuje czarodziejkę. Joker zostaje ujawniony dopiero na samym końcu filmu, który po raz kolejny wyrywa Harleya z Arkham.

Po raz pierwszy Ayer podzielił się szczegółami przerywnika z filmu, który zawierał rzeczywiste dialogi i to potwierdza jego poprzednie stwierdzenie, że Joker odegrał znacznie większą rolę w swoim filmie niż to, co fani mogli zobaczyć w wersji Suicide Squad, która została udostępniona publicznie.

Ta najnowsza ciekawostka będzie sprawiają, że fani Ayera jeszcze bardziej zwiększają swoje zapotrzebowanie na wydanie „Ayer cut” Suicide Squad. Jest to żądanie, które kilka miesięcy temu wydawałoby się daremne. Ale zapowiedź premiery „Snydera cut” z Justice League w przyszłym roku w HBO Max ośmieliła fanów innych filmowców, by zażądali od reżysera także innych filmów, które, jak się uważa, cierpiały z powodu zbyt dużej ingerencji studia w przeszłości.

W przypadku Suicide Squad Warner Bros. raczej nie będzie chciał, aby „Ayer cut” rywalizowało o uwagę z ponownym uruchomieniem serii, która ma zostać wydana w przyszłym roku. Po ponownym uruchomieniu, zatytułowanym The Suicide Squad, kilka postaci z filmu Ayera powróci, ale będzie zawierało również wiele nowych twarzy i fabułę, która ma niewielki związek z wydaniem z 2016 roku.

Napisane i reżyseria: James Gunn, gwiazdy The Suicide Squad Margot Robbie, Viola Davis, Joel Kinnaman, Jai Courtney, David Dastmalchian, John Cena, Joaquin Cosio, Nathan Fillion, Mayling Ng, Flula Borg, Sean Gunn, Juan Diego Botto, Storm Reid, Pete Davidson, Taika Waititi, Alice Braga, Steve Agee, Tinashe Kajese, Daniela Melchior, Peter Capaldi, Julio Ruiz, Jennifer Holland, Idris Elba i Michael Rooker. Film ma się ukazać 6 sierpnia 2021 roku.

Tytuł oryginalny: Suicide Squad Script Page Reveals Original Joker Ending We Weren’t Allowed to See
Źródło: movieweb

Share on facebook
Facebook
Share on google
Google+
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on pinterest
Pinterest

Serdecznie polecamy nasze zaprzyjaźnione serwisy: