Wpis powstał dzięki współpracy z:

Ford v Ferrari prawie zagrali Tom Cruise i Brad Pitt w głównych rolach.

Wczesna wersja Forda V Ferrari Almost Reunited Tom Cruise i Brad Pitt

Ford v Ferrari prawie zagrali Tom Cruise i Brad Pitt w głównych rolach.

Ford v Ferrari prawie zagrali Tom Cruise i Brad Pitt w głównych rolach.

Nominowany do Oscara dramat wyścigowy Jamesa Mangolda Ford V Ferrari, w którym Matt Damon i Christian Bale wystąpili w główne role projektanta samochodów Carrolla Shelby’ego i zapalonego kierowcy Kena Milesa. Podczas jednego z odcinków panelu reżyserskiego Collider’s Directors on [chroniony pocztą elektroniczną], filmowiec Joseph Kosiński ujawnił, że kiedyś był związany z reżyserowaniem wcześniejszej wersji Ford v Ferrari, zatytułowanej Go Like Hell, opartej na książce A.J. z 2009 roku. Baime, zanim projekt się nie powiódł.

Podobnie jak w przypadku każdego przyzwoitego filmu, który nie był adaptacją popularnego na całym świecie komiksu lub serialu powieściowego, ważne było, aby dołączyć do Go jakiś talent z listy A Like Hell, aby zainteresować producentów, a Kosinski był w stanie wejść na sam szczyt biznesu, przyciągając Toma Cruise’a i Brada Pitta do roli Carrolla Shelby’ego i Kena Milesa.

Projekt był bardzo drogie sercu Kosińskiego, więc jest zrozumiałe, że miał mieszane uczucia, gdy dowiedział się, że James Mangold przejął film z nową grupą aktorów. Ale ostatecznie Kosinski uważa, że ​​Mangold wykonał świetną robotę, przenosząc historię Milesa i Shelby na duży ekran.

Te cytaty zostały po raz pierwszy udostępnione przez naszych przyjaciół z Collider.

Tytuł oryginalny: Early Version of Ford V Ferrari Almost Reunited Tom Cruise and Brad Pitt
Źródło: movieweb

Share on facebook
Facebook
Share on google
Google+
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on pinterest
Pinterest

Serdecznie polecamy nasze zaprzyjaźnione serwisy: