Wpis powstał dzięki współpracy z:

Twórcy i obsada Phineas i Ferb The Movie: Candace Against the Universe odwiedzają Comic-Con @ Home na specjalnym panelu.

Fineasz i Ferb Film: Candace Against the Universe Scena otwierająca ujawniona na Comic-Conie

Twórcy i obsada Phineas i Ferb The Movie: Candace Against the Universe odwiedzają Comic-Con @ Home na specjalnym panelu.

Twórcy i obsada filmu Phineas and Ferb The Movie: Candace Against the Universe odwiedzają [chronione pocztą e-mail] na specjalnym panelu.

Disney zaprosił Fineasza i Ferba do tego roczne uroczystości [chronione pocztą elektroniczną]. Zwykłe coroczne spotkanie poświęcone wszystkim rzeczom popkultury, San Diego Comic-Con, nie mogło przebiegać zgodnie z planem w tym roku. Podobnie jak w przypadku wielu innych ważnych wydarzeń, w obecnej sytuacji było to po prostu niewykonalne. Ale nie bój się, ponieważ cyfrowa wersja SDCC wypełniona panelami jest dostępna dla wszystkich. W tym przypadku obsada i twórcy filmu Phineas i Ferb the Movie: Candace Against the Universe zjednoczyli się, aby ujawnić nadchodzącą funkcję, która zadebiutuje w Disney + w przyszłym miesiącu.

Podczas panelu klip przedstawiający otwarcie filmu zostało ujawnione. Widzi Candace jadącą na rowerze ulicą i śpiewającą piosenkę. Ewoluuje w pełnowartościowy numer muzyczny, w którym Candance przyjmuje ścieżki optymizmu. Następuje krótka chwila złości, nastawiona na bardziej rock’n’rollową melodię, z wściekłością skierowaną na jej braci. Ale jest krótkotrwały.

Twórcy i producenci wykonawczy Dan Povenmire i Jeff Swampy Marsh, reżyser Bob Bowen, wzięli udział w panelu cyfrowym. Gwiazdy Ashley Tisdale, Vincent Martella, Maulik Pancholy i Dee Bradley Baker są również pod ręką, aby udostępnić ekskluzywną zapowiedź oryginalnego filmu Disney + Fineasz i Ferb: Candace Against the Universe. Omawiają również pochodzenie kultowego serialu animowanego.

Fineasz i Ferb Film: Candace Against the Universe to zupełnie nowa animowana przygoda z ukochanymi przyrodnimi braćmi, Fineaszem i Ferbem. Film koncentruje się na duecie, który wyruszył przez galaktykę, aby uratować swoją starszą siostrę Candace. Została porwana przez kosmitów i znalazła utopię na odległej planecie, wolnej od swoich nieznośnych młodszych braci. Występują Ashley Tisdale jako Candace Flynn, Vincent Martella jako Phineas Flynn, David Errigo Jr. jako Ferb Fletcher, Caroline Rhea jako Linda Flynn-Fletcher i Dee Bradley Baker jako Perry the Platypus i Agent P. Alyson Stoner jako Isabella, Maulik Pancholy jako Baljeet , Bobby Gaylor jako Burford Van Stomm, Olivia Olson jako Vanessa, Tyler Mann jako Carl, Dan Povenmire jako Dr. Heinz Doofenshmirtz i Jeff Swampy Marsh jako Major Monogram dopełniają obsadę.

W każdym normalnym roku tysiące zbierał się w centrum San Diego, aby wziąć udział w wielkim spektaklu, jakim jest SDCC. Ale rok 2020 nie jest z definicji rokiem normalnym. Zamiast całkowicie go wyrzucić, organizatorzy zdecydowali się jak najlepiej go wykorzystać i zgromadzić dziesiątki wirtualnych paneli z nadchodzącymi filmami, programami telewizyjnymi i nie tylko. Chociaż [ochrona poczty e-mail] nie będzie taka sama, ma tę dodatkową zaletę, że jest dostępna dla każdego, kto ma połączenie z Internetem. Zazwyczaj wiele z tego, co dzieje się na SDCC, jest przeznaczonych wyłącznie dla obecnych.

Fineasz i Ferb zadebiutowali w 2007 roku. Program spotkał się z szerokim uznaniem, wystawiając naprawdę imponujące 222 odcinki przed wyjściem z anteny. w 2015 roku. Od tego czasu serial cieszy się popularnością. Koniecznie sprawdź sam panel Fineasz i Ferb The Movie: Candace Against the Universe. [ochrona poczty elektronicznej] trwa teraz do niedzieli. Będziemy nadążać za obchodami przez cały weekend, więc pamiętaj, aby być na bieżąco z naszym zasięgiem [ochrona poczty elektronicznej].

Tytuł oryginalny: Phineas and Ferb the Movie: Candace Against the Universe Opening Scene Revealed at Comic-Con
Źródło: movieweb

Share on facebook
Facebook
Share on google
Google+
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on pinterest
Pinterest

Serdecznie polecamy nasze zaprzyjaźnione serwisy: