Wpis powstał dzięki współpracy z:

Keanu Reeves, reżyser Francis Lawrence i producent Akiva Goldsman ponownie spotkali się, aby zastanowić się nad powstaniem adaptacji DC Comics z 2005 roku.

Obejrzyj spotkanie z okazji 15. rocznicy Konstantyna z Keanu Reevesem na Comic-Con @ Home

Keanu Reeves, reżyser Francis Lawrence i producent Akiva Goldsman ponownie spotkali się, aby zastanowić się nad powstaniem adaptacji DC Comics z 2005 roku.

Keanu Reeves, reżyser Francis Lawrence i producent Akiva Goldsman spotkali się ponownie, aby zastanowić się nad stworzeniem adaptacji DC Comics z 2005 roku.

Panel [chroniony pocztą elektroniczną] z okazji 15. edycji rocznica Konstantyna nie zawiodła. Keanu Reeves, reżyser Francis Lawrence i producent Akiva Goldsman połączyli się ponownie, aby zastanowić się nad powstaniem adaptacji DC Comics z 2005 roku, którą moderował Steven Weintraub. Trudno uwierzyć, że minęło już 15 lat, odkąd film trafił do kin, ale można powiedzieć, że jest to projekt, który Reeves, Goldsman i Lawrence naprawdę lubili robić. Wydaje się również, że są bardzo podekscytowani ponownym odwiedzeniem filmu komiksowego przez te wszystkie lata, czego dowodzi dzisiejszy panel.

Większość panelu z okazji 15-lecia Konstantyna [chronionego pocztą elektroniczną] odkryło, że ekipa mówi o wielkim za- sceny z kręcenia adaptacji uwielbianej serii komiksów DC z 2005 roku. Panel trwał tylko 45 minut i niektórzy fani mogli chcieć, aby trwał trochę dłużej. Jednak w tej chwili wszyscy są dość zajęci, ponieważ Reeves już wrócił na zestaw Matrix 4, próbując i przygotowując się do ponownego uruchomienia kamer.

Na podstawie postaci z DC, Johna Constantine’a, Constantine z 2005 roku podąża za Keanu Reevesem jako zwykłym człowiekiem. który ma moc ocalenia świata od złego. Konstantyn ma dar lub przekleństwo, że potrafi dostrzec dobre i złe duchy, które przebierają się za ludzi, aby się dopasować. Jak można sobie wyobrazić, to trochę za dużo dla nastoletniej wersji postaci, która idzie i próbuje się zabić. Jako dorosły Constantine zostaje okultystycznym detektywem i strażnikiem raju i piekła. Komiksy zostały napisane tak dobrze, że można było powiedzieć, że z pewnością zamienią się w film hollywoodzki.

Jednak Constantine nie był natychmiastowym hitem, o którym myślało, że ma studio po otwarciu go w kinach. Było w stanie zarobić 230,9 miliona dolarów i przyniosło zysk, ale studio oczekiwało więcej. Francis Lawrence miał to do powiedzenia na temat statusu kultowego filmu. To ciekawe, że z biegiem lat Constantine wydaje się, że stał się … jakby miał tego rodzaju kultowe podążanie, co było świetne, powiedział Lawrence. Dodaje, że został objęty. Byłoby wspaniale wymyślić kontynuację, a gdybyśmy to zrobili i próbowalibyśmy wymyślić jedną, byłoby wspaniale zrobić naprawdę mroczną, przerażającą wersję.

Kontynuacja jest czymś na przestrzeni lat pojawiało się to wiele razy, a fani Constantine wciąż mają nadzieję, że Constantine 2 się wydarzy. Jeśli chodzi o San Diego [chronione pocztą e-mail], ten rok był zupełnie inny niż w poprzednich latach, ale wszyscy wydają się być w dobrym nastroju, a panele te wydają się naprawdę podekscytowane, aby przekazać dobre wieści ludziom, którzy przydaliby się odrobinę pozytywnej opinii ich życia. Możesz sprawdzić powyższy panel z okazji 15. rocznicy Constantine’a, dzięki kanałowi Collider YouTube.

Tytuł oryginalny: Watch the Constantine 15th Anniversary Reunion with Keanu Reeves at Comic-Con@Home
Źródło: movieweb

Share on facebook
Facebook
Share on google
Google+
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on pinterest
Pinterest

Serdecznie polecamy nasze zaprzyjaźnione serwisy: