Wpis powstał dzięki współpracy z:

Akiva Goldsman i Francis Lawrence omawiają swoje starania, aby Constantine 2 powstał na przestrzeni lat.

Czy kiedykolwiek wydarzy się Constantine 2? Producent Akiva Goldsman przedstawia aktualizację na Comic-Conie

Akiva Goldsman i Francis Lawrence omawiają swoje starania, aby Constantine 2 powstał na przestrzeni lat.

Akiva Goldsman i Francis Lawrence omawiają swoje starania, aby Constantine 2 powstał na przestrzeni lat.

Być może nigdy nie zobaczymy Constantine 2, ale reżyser Francis Lawrence i producent Akiva Goldsman rozpaczliwie chciał, żeby to się stało. Pojawiał się w różnych momentach na przestrzeni lat i mieli nawet na to szalone pomysły. Ostatecznie okazało się, że była to trudna sprzedaż. Tak czy inaczej, Goldsman mówi, że prawdopodobnie jutro by to zrobili, gdyby tylko mieli szansę.

Keanu Reeves, reżyser Francis Lawrence i producent Akiva Goldsman ponownie spotkali się, aby zorganizować wirtualny panel [chroniony pocztą elektroniczną], aby zastanowić się nad 2005 rokiem. Konstantyna na 15-lecie istnienia. Adaptacja DC Comics zyskała popularność na przestrzeni lat. W związku z tym zostali zapytani o możliwe plany kontynuacji i czy temat się pojawił. Oto, co Goldsman miał do powiedzenia na ten temat.

Niedawno ujawniono, że Keanu Reeves i Francis Lawrence spotkali się, aby omówić kontynuację. Krążyły też niepotwierdzone plotki, że Reeves może ponownie zagrać w projekcie w HBO Max wyprodukowanym przez J.J. Abrams. Jak mówi Lawrence, rozmawiali o zrobieniu Constantine 2 dużo więcej niż kiedykolwiek studio.

Zgodnie z nowoczesnymi standardami Constantine odniósł w najlepszym razie skromny sukces w kasie, zarabiając 230 milionów dolarów na całym świecie. Ale, jak podkreśla Francis Lawrence, rynek domowego wideo był wtedy bardziej prężny. I nie bez powodu, ale zanim Wonder Woman pojawiła się w 2017 roku, był to najbardziej dochodowy film DC bez Batmana ani Supermana. Choć mogło to być krótkie, Batman pojawił się w Suicide Squad.

Postać stała się popularna w ostatnich latach. Jest to w dużej mierze zasługą roli Matta Ryana na małym ekranie w krótkotrwałym programie telewizyjnym Constantine, a także Legends of Tomorrow. Z pewnością będziemy Cię informować o wszystkich innych wydarzeniach [chronionych pocztą elektroniczną] przez cały weekend. Ta wiadomość dociera do nas za pośrednictwem Comic-Con.org.

Tytuł oryginalny: Will Constantine 2 Ever Happen? Producer Akiva Goldsman Gives an Update at Comic-Con
Źródło: movieweb

Share on facebook
Facebook
Share on google
Google+
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on pinterest
Pinterest

Serdecznie polecamy nasze zaprzyjaźnione serwisy: