Wpis powstał dzięki współpracy z:

Guillermo del Toro i Scott Cooper byli pod ręką, aby wirtualnie drażnić fanów horroru podczas dzisiejszego panelu Antlers.

Guillermo Del Toro debiutuje na panelu Comic-Con @ Home Antlers Featurette

Guillermo del Toro i Scott Cooper byli pod ręką, aby wirtualnie drażnić fanów horroru podczas dzisiejszego panelu Antlers.

[ochrona poczty elektronicznej] to nie tylko komiksy. Guillermo del Toro i Scott Cooper udowodnili, że wirtualnie drażnili fanów horroru podczas panelu Antlers z dzisiejszego dnia. Początkowo film miał wejść do kin w kwietniu, ale nie mógł tego zrobić ze względu na bieżące wydarzenia. Film nie ma jeszcze oficjalnej daty premiery, ale powinno się pojawić, gdy kina będą mogły ponownie zacząć otwierać drzwi, co zostało właśnie ponownie przełożone.

Antlers gra Keri Russell, Jesse Plemons i Graham Greene. Akcja filmu rozgrywa się w odizolowanym miasteczku w Oregonie i podąża za nauczycielką z gimnazjum i jej bratem szeryfem, którzy uwikłają się w jej enigmatycznego ucznia, którego mroczne sekrety prowadzą do przerażających spotkań z legendarnym przodkiem, który pojawił się przed nimi. Russell udzielił wywiadu na temat filmu w zeszłym roku i mówi: Cóż, oglądasz ludzi w niepokojących sytuacjach i radzisz sobie z niepokojącymi uczuciami, ale to zdecydowanie horror. To znaczy, jeśli istnieje potwór Guillermo, to jest potwór.

Zapytana, czy potwór został stworzony przy użyciu CGI, Keri Russell wyjaśniła sprawę. Nie, ludzie stworzyli potwora. To właśnie robi jego zespół. – Jest w tym prawdziwy element Guillermo – powiedziała. Tworzenie efektów wizualnych to coś, nad czym Guillermo del Toro jest mistrzem i podobnie jak większość wielkich mistrzów, wszystko odbywa się praktycznie, co dodaje jeszcze bardziej przerażającego poziomu realizmu do każdego projektu, nad którym może pracować del Toro. Russell miał to do powiedzenia na temat zapisywania się do Antlers.

Jeśli chodzi o pracę nad Antlers, Russellowi bardzo się to podobało. Uwielbiałem też DP. O mój Boże, był taki dobry. To był ten niemiecki operator, [Florian Hoffmeister Terroru], mówi. Jak na przerażający film jest tak niesamowity i piękny. Akcja rozgrywa się w tym mglistym, ciemnym i zniszczonym mieście na północnym zachodzie. Och, to naprawdę szalone. To jak nic, co kiedykolwiek zrobiłem. Więc nie wiem. Nadal lubię to wszystko rozgryźć, ale świetne składniki i Jesse Plemons! Fani horrorów zdecydowanie nie mogą się doczekać zobaczenia Antlers, ale wszyscy będziemy musieli wykazać się nieco większą cierpliwością.

Oprócz dzielenia się zakulisowymi historiami o Porożu, Guillermo del Toro i Scottie Cooper pokazał przerażające nowe materiały z filmu. Można powiedzieć, że razem z Keri Russell są bardzo podekscytowani tym, że ludzie zobaczą, nad czym pracują, więc miejmy nadzieję, że stanie się to raczej wcześniej niż później. W tej chwili wszystko wisi w powietrzu, więc cierpliwość jest czymś, w czym wszyscy jesteśmy świetni. Możesz sprawdzić panel Poroża powyżej, dzięki kanałowi Searchlight Pictures na YouTube.

Tytuł oryginalny: Guillermo Del Toro Debuts Antlers Featurette During Comic-Con@Home Panel
Źródło: movieweb

Share on facebook
Facebook
Share on google
Google+
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on pinterest
Pinterest

Serdecznie polecamy nasze zaprzyjaźnione serwisy: