Wpis powstał dzięki współpracy z:

Halloween nie zostało jeszcze odwołane, ponieważ Spirit wystawił na sprzedaż niesamowitą 7-metrową animatroniczną dekorację Krampusa.

Krampus Michaela Dougherty’ego otrzymuje 7-stopowy animatronic z tegorocznego Spirit Halloween

Halloween nie zostało jeszcze odwołane, ponieważ Spirit wystawił na sprzedaż niesamowitą 7-metrową animatroniczną dekorację Krampusa.

Halloween nie jest jeszcze anulowane, ponieważ Spirit wystawił na sprzedaż niesamowitą, 7-metrową animatroniczną dekorację Krampusa.

Bloody Disgusting ujawniło, że Spirit Halloween ma szalony dodatek do ich składu w tym roku. Wspólnie z reżyserem Michaelem Dougherty stworzyli masywny, 7,5-metrowy animatronik Krampus, w sam raz na święta. Podczas gdy Halloween równie dobrze może zostać odwołane w tym roku, animatronika może technicznie pozostać na nogach przez cały sezon świąteczny, co jest dodatkowym bonusem dla fanów horrorów. Możesz zamówić w przedsprzedaży swój własny za jedyne 349,99 $ i spodziewać się, że zostanie on dostarczony 12 sierpnia.

Animatronik Krampus to idealna dekoracja na Halloween dla fanów horroru dzięki niesamowitym szczegółom. Wygląda na to, że został wzięty bezpośrednio z zestawu na załączonych zdjęciach. Charakteryzuje się ruchem na boki, żółtymi świecącymi diodami LED i realistycznymi łańcuchami z grzechotającymi dźwiękami i jest wyposażony w przerażający dźwięk wycie. Czego chcieć więcej w animatronice? Spirit Halloween tym razem naprawdę przeszło samych siebie, ponieważ nadal szerzą Halloweenową radość w czasie, gdy wszyscy mogliśmy z niego korzystać.

Spirit Halloween ogłosił pod koniec zeszłego miesiąca, że ​​nadal będzie utrzymywać swoje 1400 North American lokalizacja otwarta w tym roku. Słyszeliśmy, że jesteś zmiażdżony. Cóż, nie martw się, plotki nie są prawdziwe. Wróciliśmy i mamy to pokryte. Bezpiecznie przygotowujemy najlepsze możliwe doświadczenia w sklepie i nie możemy się doczekać powitania Cię z powrotem w naszych 1400 lokalizacjach. Przyjdź wcześnie i pomóż uczynić ten rok najlepszym Halloween w historii, powiedziała firma w mediach społecznościowych. Wszystkie sklepy przyjmują nowe protokoły bezpieczeństwa, aby zapewnić wszystkim przyjemne wrażenia podczas przygotowań do obchodów Halloween, które być może trzeba będzie odłożyć do przyszłego roku.

Wiadomość pojawia się, gdy Universal odwołał Halloween Horror Nights w tym roku. Zarówno parki rozrywki Hollywood, jak i Orlando rezygnują z udziału w ulubionym przez fanów wydarzeniu, aby zapewnić ludziom bezpieczeństwo. Universal Studios Hollywood nadal boryka się z ciągłymi ograniczeniami biznesowymi i niepewnością co do czasu otwarcia. Universal Orlando Resort będzie skupiać się wyłącznie na obsłudze parków rozrywki dla gości w ciągu dnia, korzystając z już wdrożonych ulepszonych procedur BHP, powiedział Universal w oświadczeniu. Park rozrywki w Orlando jest obecnie otwarty, podczas gdy park Hollywood pozostaje zamknięty.

Ponieważ na świecie dzieje się tak dużo, nie wygląda na to, aby w tym roku miało miejsce tradycyjne Halloween. Jednak to wszystko może się zmienić, ponieważ z dnia na dzień wszystko wydaje się toczyć w innym kierunku. Na razie Spirit Halloween nie może się doczekać podniesienia wszystkich na duchu, czekając, aby zobaczyć, co przyniesie październik. Miejmy nadzieję, że do tego momentu dojdziemy do pewnego rodzaju normalności, która pozwoli każdemu dumnie prezentować animatronikę Krampusa na frontowej werandzie. Bloody Disgusting był pierwszym, który donosił o 7,5-metrowym animatroniku Krampus z Spirit Halloween. Możesz obejrzeć kilka zdjęć poniżej.

Tytuł oryginalny: Michael Dougherty’s Krampus Gets a 7-Foot Animatronic from from Spirit Halloween This Year
Źródło: movieweb

Share on facebook
Facebook
Share on google
Google+
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on pinterest
Pinterest

Serdecznie polecamy nasze zaprzyjaźnione serwisy: