Wpis powstał dzięki współpracy z:

Comic-Con @ Home zamknął swoje sobotnie wieczory zabawnym panelem pisarza / reżysera / ostatecznego fana Kevina Smitha.

„Kilroy Was Here” pokazany na Comic-Con!

Comic-Con @ Home zamknął swoje sobotnie wieczory zabawnym panelem pisarza / reżysera / ostatecznego fana Kevina Smitha.

[chronione pocztą e-mail] zamknęło swoje sobotnie uroczystości z zabawnym panelem pisarza / reżysera / największego fana Kevina Smitha.

Trudno wyobrazić sobie lepszą osobę zamknij [chronione pocztą e-mail] uroczystości w sobotę. Kevin Smith pojawił się zdalnie i rozmawiał z Son-In-Lockdown, zaprezentował nowy Funko Pop i rzucił pierwsze spojrzenie na swój nowy film Killroy Was Here. Ponadto Smith rozmawiał na temat nowego podcastu, który stworzył ze swoją córką, Harley Quinn Smith, i zdradził, jak zdobyć własny Cow Tipper Mooby’ego. Podsumowując, była to świetna kontynuacja jego panelu Bill & Ted Face the Music z wcześniejszego dnia.

Kevin Smith od dziesięcioleci uczestniczy w San Diego Comic-Con. Przychodzi promować, pracować, a także być fanboyem. Więc ten rok był nieco inny, ale Smith wciąż był w stanie pracować i promować, mając nadzieję, że otrzymał ekscytujące wieści. Jeśli chodzi o własne ekscytujące wieści, reżyser niedawno ujawnił, że będzie obchodził swoje urodziny, 3 sierpnia, podczas specjalnego pokazu Jay and Silent Bob Reboot, po którym odbędzie się sesja pytań i odpowiedzi w Paramount Drive-In Theaters. Cały dochód z imprezy zostanie przekazany Bankowi Żywności LA.

Ponadto ogłoszono, że pop-up Mooby’ego podczas imprezy stanie się ogólnokrajowy. Wyskakująca restauracja, która została pierwotnie otwarta w kwietniu w Los Angeles, oparta jest na fikcyjnej sieci fast foodów Dogma, Clerks II i innych. Wyskakujące okienko Mooby’ego jest teraz dostępne w wybranych miastach w całych Stanach Zjednoczonych dzięki zestawom dostawy od Gold Belly. Tak więc, fani, których skusiły precle w czekoladzie i over-the-top’s Cow Tipper Mooby’s, wkrótce będziecie w stanie je zdobyć, chociaż możecie zachować ostrożność przy tych preclach.

Pop-up Mooby’ego był tak udany, że skończyło się na tym, że skończyło im się jedzenie, które obejmuje również kanapkę Mooby’s Messy Lasagna – również dostępną wegańską – podawaną z dodatkiem Hater Totz. Pomysł Mooby’ego wyszedł od zespołu stojącego za Saved by the Bell -inspired Saved by the Max i zeszłorocznym wyskakującym okienkiem Good Burger, więc Smith wiedział, że jest w dobrych rękach. Dodatkowo cały dochód został przekazany No Us Without You, organizacji, która pomaga karmić nieudokumentowanych pracowników restauracji i barów, którzy zostali dotknięci ostatnią falą bezrobocia i bezrobocia.

Kevin Smith wciąż tam jest zabawiać fanów i zmieniać świat swoim zwykłym stylem. Chociaż tegoroczne [chronione pocztą elektroniczną] było trochę dziwne, zawsze miło jest widzieć, jak Kevin Smith mówi o rzeczach, które kocha, a jest ich wiele, w tym Bill i Ted Face the Music, które teraz będą dostępne w kinach we wrześniu podczas lądowania na VOD w tym samym czasie. Rok 2020 dał światu dużo wolnego czasu, a Smith wykorzystuje go, aby wnieść do świata trochę pozytywności, która jest obecnie bardzo potrzebna. Możesz obejrzeć cały panel Kevina Smitha [chroniony pocztą e-mail] powyżej, dzięki kanałowi Comic-Con International na YouTube.

Tytuł oryginalny: Killroy Was Here Trailer Comes to Comic-Con from Kevin Smith
Źródło: movieweb

Share on facebook
Facebook
Share on google
Google+
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on pinterest
Pinterest

Serdecznie polecamy nasze zaprzyjaźnione serwisy: